Pytania o SiniakWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Siniak
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Wiosną tego roku trwała dość intensywna budowa nowego budynku medycznego przed sanatorium Siniak. Pytam tych, którzy niedawno byli w Siniaku, czy jego budowa została zakończona i jakie są perspektywy. Chciałabym się tam dostać jesienią, ale bez zgiełku starego medyka. Dziękuję Ci
12 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Dobry wieczór! Wyjazd do Siniaku planowany jest na początek sierpnia. Proszę mi powiedzieć, hotel położony w pobliżu sanatorium „Sinyak”, ponieważ zabiegi medyczne są priorytetem, a może podobny ośrodek, ponieważ zakup voucherów do sanatorium „Sinyak” jest problematyczny, z góry dzięki!
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Mam artretyzm. Polecany ośrodek Sinyak. Czy u Was można połączyć leczenie i odpoczynek? Czy są specjaliści medyczni w tej dziedzinie? Jaka jest cena za all inclusive?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Proszę podać telefony administracji sanatorium "Sinyak", pokój trzeba zarezerwować na koniec sierpnia, telefony podane na niektórych stronach nie odbierają! Dzięki!
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Interesują mnie recenzje dotyczące leczenia i wypoczynku, a także cen. Mianowicie leczenie przepukliny lędźwiowej.
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi