Pytania o PolanaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Polana
Może ktoś zna współrzędne właścicieli pokoi w sektorze prywatnym w Polanie. Do dobrych warunków dla dzieci. Być może obszar hotelu Kontynent.
7 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Na innych stronach złe recenzje o Solnechnym. Czy to naprawdę takie złe, czy nadal dobre? Jemy rodzinnie z dziećmi, strasznie się martwię !!! Odpowiedź proszę!!!!
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Doradzamy, jaki hotel wybrać na wakacje w Polanie na święta Nowego Roku. Wybieram między hotelem „Fantasy” i „Quelle Polyana”. Podróżuję z mężem i 15 letnim synem. Która restauracja ma lepszą kuchnię, lepsze i większe terytorium? Pozdrawiam, Xenia
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Mój mąż i ja chcemy odpocząć w marcu, jak w tych domkach, tam jest ciepło i jak daleko od budynku, bo na wszystkich zdjęciach domki są jakoś oddzielne.....ale my chcemy w domku drewnianym. dzięki.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi proszę, kto odpoczywał w hotelu Serebryany Vodogray, woda mineralna w pijalni - z naturalnego źródła? A jaka temperatura jest podawana?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy w pokojach są szlafroki? Czy są płatne usługi spa?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
W kwietniu zbliżają się wakacje mojego męża. Naprawdę chcę jechać na wakacje. Byłbym bardzo wdzięczny za wszelką pomoc. Jaka jest pogoda w kwietniu na Zakarpaciu? Czy warto tam jechać z dzieckiem 2,5 roku? Co lepiej wybrać: Polyana czy Solochin? Gdzie polecasz pobyt? (tak, że posiłki były wliczone w cenę, podczas gdy hotel Fantasia lubił) i były tam wycieczki.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Baza nazywa się "Karina", chcemy zostawić recenzję, ale jej tu nie ma ...
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Koszt pobytu w Twoim hotelu. Jak zarezerwować?
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
ile kosztuje taksówka do Słonecznego Zakarpacia? gdzie łowić? może jest transfer? jak znaleźć?dzięki!
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
Dzień dobry Chcielibyśmy z mężem odpocząć i poddać się leczeniu w maju. Chcielibyśmy wyjaśnić kilka szczegółów. Interesuje nas pokój deluxe z wanną narożną.Ile będzie kosztował ten pokój w maju na 14 dni i ile wynosi minimalny pobyt?
13 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Dobry wieczór. Chcielibyśmy po raz pierwszy pojechać z dzieckiem na wodę mineralną w Polanie.Wcześniej byliśmy zawsze z tymi samymi właścicielami w Schodnicy, ale w sierpniu nie ma miejsc.(Jeśli jesteś zainteresowany pytaniami o Schodnicę, jestem gotów odpowiedzieć) Powiedz mi, gdzie możesz się zatrzymać przy normalnych warunkach (woda, toaleta w pokoju) i niezbyt drogim? Jak się miewają min. woda? Czy są scentralizowane pijalnie, jak w Truskawcu, albo jak w Skhidnicy woda płynie bezpośrednio z rur w różnych pijalniach? Jak tam jest przyroda? Maksym.
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 19 odpowiedzi
kup bilet bez pośredników
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
czekam na telefon, aby zamówić wycieczkę 0-67-953-46-08 Alena
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pomóż mi, jadę pierwszy raz do Polyany, a nie znam ani jednego numeru telefonu, jadę ugat napisz kilka prywatnych właścicieli mieszkających w pobliżu sanatorium „Polana” dzięki
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, gdzie w Polanie można niedrogo odpocząć, ale z wygodą dla rodziny z dzieckiem w wieku 7 lat? Potrzebujemy porządnej diety.
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź