Pytania o MiskhorWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Miskhor
Witam, wraz z moją 10-letnią wnuczką interesują mnie następujące pytania: Dostępność dobrze wyposażonego, wygodnego pokoju od 15 sierpnia do 1 września. Cena.tel.89148592336, Olga Nikołajewna
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam wszystkich) Kto odpoczywał zimą w tym sanatorium? Jadę w grudniu z dzieckiem (4 lata), boję się, że nie zamarzną żywcem))) I kolejne pytanie - czy na terenie są bankomaty? Lub nosić przy sobie gotówkę?Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
chcę iść
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Cześć! Czy możesz mi powiedzieć, czy woda jest ciepła w połowie czerwca? Czy plaża i woda są czyste? I czy główny budynek jest naprawdę głośny w nocy? chcę ciszy...
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
nie mogę wybrać
12 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Chcę się zdecydować na tydzień
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
chcemy przyjechać samochodem z mężem i dzieckiem w wieku 6 miesięcy. 10 września Chcieliśmy poznać warunki rezerwacji i ceny 2012. Dziękujemy
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
po prostu chcę wiedzieć
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Byłam w Mischorze długo, było to w samym sanatorium Miskhor.Bardzo tęskniłam za Krymem.Proszę doradzić, gdzie można wygodnie i niedrogo odpocząć w Miskhor, skoro chcemy zostać na cały miesiąc.Co się zmienia (na im lepiej) w samym sanatorium Miskhor”? Co zmieni się na lepsze we wsi Miskhor? Chętnie udzielę wszelkich informacji. Chcemy zostać blisko morza i parku. Może ktoś ma kontakty przyzwoitego sektora prywatnego z samochód zaparkowany w pobliżu sanatorium Miskhor?
12 lat wstecz  •  11 subskrybenci 19 odpowiedzi
Chciałabym wiedzieć ile kosztuje pobyt w pokojach standardowych i klasycznych (dla dwóch osób dziennie)
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam! Proszę o podanie kosztów utrzymania rodziny (3 osoby dorosłe i dziecko 3 lata) w okresie od 5.09 do 15.09.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jedziemy na 10 dni z dzieckiem 6 lat. Ile kosztuje pobyt w pokoju dwuosobowym z dostawką? [email protected]
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czytam opinie o twoim hotelu. Podobało mi się to bardzo. Proszę podać koszt (w rublach) pokoju trzyosobowego w Państwa hotelu od 20.06 do 04.07.2011. Mój e-mail: [email protected]
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, kto odpoczywał w Miskhor w "sezonie", czy jest płatna plaża, na której jest mało ludzi? A kto jeszcze wie, jak teraz jest z plażą w hotelu 1001 nocy? Czy jest dużo ludzi?
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
chcę iść na spacer
14 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, chciałem kupić bilet do Miskhor, a potem przeczytałem recenzje, to po prostu okropne, powiedz mi, czy naprawdę jest tak źle i jak tam leczenie.
15 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi