Pytania o TeodozjaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Teodozja
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Zarezerwowałem tam pokój przez serwis booking.com, ale od pensjonatu panuje cisza. Brak odpowiedzi na pytania e-mailowe. Jest ich strona internetowa, ale w Internecie nie ma o nich recenzji.
7 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Drodzy Turyści! w 2014 roku właściciel zmienił się w Atlantic Hotel w Feodosia. Zespół się zmienił. Nazywam się Fedorenko Timur Olegovich, jestem kierownikiem hotelu. Gotowy, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania na stronie turpravda lub przez e-mail [email protected], icq 267268026
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
Chcemy wypocząć w tym hotelu z małymi dziećmi?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, Proszę! Może ktoś ma informacje o pensjonacie Safiye w Teodozji? opinii w sieci jest bardzo mało, są tacy, którzy chwalą i polecają tam pobyt, ale są też bardzo złe ...
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Mój mąż w kopalni zabrał do Was bilet, ale dla dwojga, a my mamy jeszcze syna (1,5 roku), którego zabierzemy ze sobą.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
we wsi Ordzhonikidze
12 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Recenzje mówią, że trzeba zabrać ze sobą suszarkę do włosów, ale nic na żelazko?!
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Potrzebujesz pokoju dla czterech osób druga połowa czerwca -początek lipca. Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzą
13 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Jeśli dziecko jedzie na Ukrainę z jednym z rodziców.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jadę z rodziną na odpoczynek w Teodozji. Córka 7 lat. Czy pokoje SMS-YUG naprawdę mają wszystko, co obiecują na stronie hotelu? jak długo chodzić na plażę? Co jest w pobliżu? Odpowiadaj i doradzaj lub odwrotnie!
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę opowiedzieć jak to się stało, schemat.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
co to jest ZŁOTA plaża Feodosia?w pensjonacie zdrowia jest autobus i jest połączony z plażą szkarłatnych żagli!a opinie o plaży szkarłatnych żagli są negatywne (pachnie ściekami, duże kamyki niewygodne do wejścia do morza (gdzie można znaleźć prawidłowe informacje o pensjonacie zdrowotnym i Złotej plaży? Z góry dzięki
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Wybrałem Feodosia na wakacje z rodziną, wybór padł na hotel Bulvarnaya Gorka, proszę o tym, czy ktoś słyszał i jakie wycieczki, plaże mogą tam być? Z góry dziękuję)
14 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
nigdzie nie ma bonów na początek października, powiedz mi, że wszystkie pensjonaty są w tym czasie zamknięte? czemu? Czy jest już gorąco? a ja też chciałabym pojechać z dzieckiem (5 lat), czy jest to możliwe i na jaką godzinę warto zamawiać wycieczki. Czy po prostu dzikusy?
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
potrzebne jest mieszkanie w pobliżu morza, wymagana jest obecność prysznica, toalety, ciepłej i zimnej wody. plaża powinna być piaszczysta i czysta.
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Proszę opowiedzieć nam więcej o warunkach życia i jedzeniu.
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Szukamy hotelu nad brzegiem morza w Teodozji (jak Chata Robinsona, tuż przy naszej własnej plaży), a jednak ktoś może doradzić, gdzie można odpocząć na Ukrainie, aby hotel był przyzwoity nad samym morzem z własną plażą! (Bez grona ludzi). Dziękuję wszystkim, którzy zadają sobie trud odpowiedzi :)
15 lat wstecz  •  9 subskrybenci 13 odpowiedzi
Potrzebujemy dobrego hotelu w Teodozji w zacisznym miejscu, nad brzegiem morza, żeby nie było bardzo drogo.Chcemy odpocząć w lipcu-sierpniu z rodziną z dziećmi. Polecam Złote Piaski. Może ktoś już tam był? Byłbym wdzięczny za opinie i jeśli ktoś poda mi kontakty.
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
A kto był w Feodosia, w hotelu Atlantic w tym roku mają innowację, pakiet All Inclusive jest stosunkowo niedrogi i nie trzeba wyjeżdżać za granicę, ale według zeszłorocznych recenzji obraz się zmienia, powiedz mi co robić? Z przyjemnością wysłuchamy odpowiedzi!
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
DOBRE WARUNKI DO ODPOCZYNKU Z DZIECKIEM 2,5 LAT W SEKTORZE PRYWATNYM FEODOSIYA LUB W AIVAZOVSKY
15 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi