Dvorik Lva 2*– Opinie

1
Ocena 8.010
na podstawie
1 opinie
9.0 Numer
10.0 Usługa
8.0 Czystość
9.0 Odżywianie
8.0 Infrastruktura
Mini-hotel "Dvorik Lva" znajduje się w Truskawcu, który słynie z leczniczych źródeł. Tutaj można nie tylko poprawić swoje zdrowie, ale także zapoznać się z historią miasta, a także zobaczyć zabytki Truskowca.Więcej →
аватар Serginios
 •  podróżował 4 miesięcy wstecz
Ocena 8.0
Znają c od dawna Dvoryka Levę jako najlepszą pizzerię w Truskawcu, teraz odkryli wspaniał y mini hotel i przytulną restaurację . Lokalizacja jest w centrum, blisko dworca kolejowego, bez koniecznoś ci skakania w gó rę i w dó ł . Mał y, przytulny obszar, w któ rym mił o jest zrobić fajne zdję cia, szczegó lnie wiosną lub latem, kiedy kwitnie glicynia. … Już ▾ Znają c od dawna Dvoryka Levę jako najlepszą pizzerię w Truskawcu, teraz odkryli wspaniał y mini hotel i przytulną restaurację . Lokalizacja jest w centrum, blisko dworca kolejowego, bez koniecznoś ci skakania w gó rę i w dó ł . Mał y, przytulny obszar, w któ rym mił o jest zrobić fajne zdję cia, szczegó lnie wiosną lub latem, kiedy kwitnie glicynia.
Zatem w sumie tylko 6 pokoi na drugim i trzecim pię trze, bez windy. Przestronny, luksusowy pokó j typu studio do komfortowego noclegu dla trzech osó b w cenie 1500 UAH. dziennie ze ś niadaniem, jest bardzo wygodnie, gdy ma się oddzielną sypialnię i duż y salon, 3 balkony i przestronną ł azienkę . Jedynie w salonie meble czekają na odnowienie, ale wszystko jest wygodne i przemyś lane, od kilku pó ł ek po siatki w oknach i kilkanaś cie gniazdek w cał ym pokoju. Nowoczesna ł azienka w delikatnych kolorach ze wszystkimi udogodnieniami, w tym bidetem, dobrym ciś nieniem wody. Peł ne sprzą tanie co drugi dzień wraz ze zmianą rę cznikó w zapewnia mił a i pracowita Pani.
W pokoju bez kaucji dla goś ci znajdują się : parasole, szlafroki i kapcie, naczynia i sztuć ce z korkocią giem, czajnik. Spoś ró d 6 pozycji ś niadaniowych najbardziej sycą cy bę dzie omlet, w cenie wybrane napoje: herbata, kawa, sok, mleko.
W hotelu znajduje się bardzo przytulna restauracja, w któ rej moż na zjeś ć osobno lunch i kolację , lub ś wię tować w towarzystwie w odległ ym ką cie. Kuchnia dział a szybko, jakoś ciowo i smacznie, chociaż menu jest mał e i wszystko jest dostę pne. Obsł uga mił a: dyskretna, jasna i otwarta. Nakrycie stoł u i uroczyste podanie potraw po raz kolejny potwierdza, ż e ​ ​ goś cie traktowani są z szacunkiem i domową atmosferą.
Był oby mił o dla wygody goś ci zastą pić kosmetyczki w ł azience nowoczesnymi dozownikami i zał oż yć tam moskitierę na oknie.
Trzeba też albo usuną ć informację , albo poprawić relacje z instytucjami partnerskimi, któ re udzielają zniż ek dla mieszkań có w hoteli – nie jest zbyt przyjemnym doś wiadczeniem udawać gł upca, bezskutecznie udowadniają c, ż e się coś należ y w kinie.
Ogó lnie jesteś my bardzo zadowoleni z faktu, ż e wybraliś my goś cinny Leva Courtyard.


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Przedstawiciel hotel
awatara dvorukleva
‹ Hotel Dvorik Lva 2*

Мини-отель «Дворик Льва» расположен в г. Трускавец, который славится своими целебными источниками. Здесь можно не только оздоровиться, но и ознакомиться с историей города, а также посмотреть достопримечательности Трусковца.

Lokalizacja Расстояние до Международного аэропорта Львова составляет 67 км, а до железнодорожной станции в Трускавце – 3 км.
W hotelu

К услугам гостей открытая терраса. По запросу предоставляются еда и напитки в номер. Курение на всей территории запрещено. Оборудованы места для курения.

  • restauracja
  • darmowe wi-fi
  • pranie
  • pokoje dla niepalących
  • płatność kartami płatniczymi
Rozrywka i sport
  • rowery do wynajęcia
Opis pokoi

Отель предлагает 6 комфортабельных номеров категорий: Эксклюзив и Люкс-студио.

W pokojach

Отопление, кондиционер, балкон, бесплатный Wi-Fi, ванная комната с феном и бесплатными туалетно-косметическими принадлежностями, кровать, шкаф, прикроватные тумбочки, телевизор с кабельным телевидением, сейф, рабочий стол, мини-бар.

Adres ул. Романа Ризняка 2 (перекресток улиц Романа Ризняка и Воробкевича (ниже ж/д вокзала)), г. Трускавец, Украина
Telefony: +38 03247 6 69 61 +38 067 320 53 56
Stronie internetowej: Dvorik Lva
FAQ
Какие развлечения есть в отеле?
Для активных туристов есть прокат велосипедов (платно).