Pytanie o sanatoria Kvitka Poloniny 3*

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
23 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie

Powiązane pytanie «Wybór hotelu»
Kto ostatnio leczył się w sanatorium Kvitka Polonyna i mieszkał w korpusie Kvitki?
Interesuje mnie, kto dokładnie leczył się w sanatorium dłużej niż 2 tygodnie - jakie zabiegi są przepisywane, czy trzeba błagać, czy warto kupić bilet z leczeniem, czy lepiej tam dokupić dodatkowe zabiegi. Czy jest tam zakład hydroterapii? Jak dobry jest basen? A co z jedzeniem itp. Dzielić. I jeszcze jedno - do kogo wypłynęła woda Łużańska 7, napisz, jak się objawiła.
Tłumaczone automatycznie z języka rosyjskiego. Zobacz oryginał
Subskrybuj
3 abonent  • zapytał 2011-08-0115 lat wstecz
Odpowiedzi  •  2
аватар Irina4240
Przyjechaliśmy z sanatorium 18 września w zupełnej radości, mieszkaliśmy w sektorze prywatnym (ale tego żałowaliśmy), gdy przyjechaliśmy chcieliśmy kupić bilet na miejscu, ale niestety nie było wolnych miejsc. Kupiliśmy kursovkę do posiłków w restauracji Suzirye. Bilet zawierał leczenie - 4-5 zabiegów, resztę kupiono, dla Rosjan jest to dość tanie. Na przykład hydromasaż - 40g., masaż strefy kołnierza - 25g. Jest balneary, jest wliczone w koszt kursu, nie było ich w basenie, jest tam za drogi, 50 gr. dla tych, którzy nie mieszkają w sanatorium, ale dla tych, którzy żyją w 30g, byli kiedyś znajomymi, lubili.Jedzenie w restauracji Suzirye było znakomite, było dużo jedzenia, owoców i wieczorem zabrali kefir i bułka z nimi. Pracownicy są wspaniali, a obsługa jest doskonała. To prawda, że ​​mieliśmy wodę Luzhanskaya-4 i Polyana Kvasova 38040grad. Mianowany przez lekarza. Wszystko jest w porządku, jeśli pociąg Charków-Użgorod nie odwoła się na wiosnę, pojedziemy ponownie, ale tylko do sanatorium. A jeśli ktoś chce oszczędzić, może mieszkać w sektorze prywatnym i tam jeść, myślę, że można też wykupić kurs na leczenie w sanatorium.
аватар O.Director
Jestem na wakacjach od 2007 roku. Leczę choroby przewodu pokarmowego o wysokiej kwasowości. Sanatorium nie jest złe, dla ludzi bezpretensjonalnych i mieszczańskich (3 gwiazdki, nawet w pokojach podających się za „apartament”).
Plusy: personel jest przyjazny, przyjazny i cierpliwy, przytulne ciche miejsce, piękna przyroda, czyste powietrze, dość czysta okolica, piękny park.
Minusy:
1.całkowity brak niezbędnych w naszych czasach terminali do płatności za usługi i bankomatu. Aby doładować telefon / konto internetowe, wypłacić pieniądze, musisz udać się do oddalonej o 6 km Swalawy z prawie całkowitym brakiem regularnego ruchu autobusowego (a raczej jest, ale ledwo radzi sobie z transportem lokalnych mieszkańców);
2. Możliwości dostępu do Internetu są ograniczone możliwością kanału operatora komórkowego, nie można zapamiętać strefy WiFi;
3. Plac zabaw - dla sanatorium pozycjonującego się jako jedno z najlepszych na Zakarpaciu - wstyd i hańba: zniszczony i nieszczęśliwy, drewniany (całkowita nostalgia za czerpakiem), gdzie zjeżdżalnie dla dzieci bez stopni lub stopnie bez zjeżdżalni;
4. Animatorzy, niezauważalni i tak niewzruszeni jak smereka, pod którą chowają się przed wczasowiczami (zorganizujesz swój wolny czas w najlepszych tradycjach szufelki - siatkówka, koszykówka
awatara
Odpowiedz na inne pytania dotyczące Kvitka Poloniny 3*
Dodaj zdjęcie
Ładowanie...
Zdjęcie przesłane
×
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Beregovo Boryspol Bukowel (Polyanitsa) Charków Chmilnik Dniepr Donieck Dragobrat Gribówka Jaremcze Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Kosów Lazur Lwów Mieżhiria Mirgorod Morszyn Mukaczewo Mykulychyn Odessa Polana Satanow Schodnica Shayan Siergiejewka Siniak Skadowsk Sławsko Solochin Sołotwina Światogorsk Synewyr Szack Szeszory Tatarzy Truskawiec Uman Użhorod Worochta Wyżnica Yasinya Zakarpacie Zatoka Żdeniowo Żelazny port
już
ZEA
już