Pytanie o hotel Terem 3*

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
30 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie

Powiązane pytanie «Ogólne problemy»
Dzień dobry! Proszę o odpowiedź, kto był w hotelu w marcu 2012
Mieliśmy odpocząć w Hotelu Terem, ale administracja ma tam jakieś problemy, czy to w ogóle działa?
Tłumaczone automatycznie z języka rosyjskiego. Zobacz oryginał
Subskrybuj
2 abonent  • spytał 2012-03-2914 lat wstecz
Odpowiedzi  •  1
аватар Leonid51
Mieszkaliśmy w Terem na początku stycznia 2011 roku. roku. Między pokojami nie było izolacji akustycznej. Wydaje się, że przegrody dodatkowo wzmacniają dźwięk z sąsiedniego pomieszczenia. Ogólnie jednak hotel wygląda przyzwoicie, a jedzenie było dobre. W tym czasie niedaleko hotelu działała mała winda, ale stok narciarski był zupełnie nieprzygotowany. Jeśli nie masz szczęścia ze śniegiem, to praktycznie w całym Sławsku na stokach nie ma armat.
Może coś się zmieniło w tym roku?
awatara
Odpowiedz na inne pytania dotyczące Terem 3*
Dodaj zdjęcie
Ładowanie...
Zdjęcie przesłane
×
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Beregovo Boryspol Bukowel (Polyanitsa) Charków Chmilnik Dniepr Donieck Dragobrat Gribówka Jaremcze Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Kosów Lazur Lwów Mieżhiria Mirgorod Morszyn Mukaczewo Mykulychyn Odessa Polana Satanow Schodnica Shayan Siergiejewka Siniak Skadowsk Sławsko Solochin Sołotwina Światogorsk Synewyr Szack Szeszory Tatarzy Truskawiec Uman Użhorod Worochta Wyżnica Yasinya Zakarpacie Zatoka Żdeniowo Żelazny port
już
ZEA
już