Pytanie o Rozlucze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
44 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie

Powiązane pytanie «Ogólne problemy»
Czy warto więc jechać do Hotelu Sobin, czy nie?
Kupiłem bilet do hotelu Sobin, ale nie pojechaliśmy w marcu 2013 ze względu na obfite opady śniegu... Przeniosłem go na weekend majowy.Chcę odpocząć z 11-letnim synem od zgiełku duże miasto (Kijów), ale wygodnie i bez problemów z jedzeniem, pokojami, obsługą itp.
Tłumaczone automatycznie z języka rosyjskiego. Zobacz oryginał
Subskrybuj
3 abonent  • zapytał 2013-03-2613 lat wstecz
Odpowiedzi  •  3
аватар Sumar
Dobry wieczór ! Jeździmy tam ze znajomymi od 4 lat na Walentynki. Obsługa, ceny, personel - wszystko super! Radzę wszystkim !
аватар Sumar
Jeśli interesuje Cię coś bardziej szczegółowo - zapytaj. Odpowiem jeśli to możliwe.
аватар pinkdreams
dzięki, wezmę to pod uwagę
awatara
Odpowiedz na inne pytania dotyczące Rozlucze
Dodaj zdjęcie
Ładowanie...
Zdjęcie przesłane
×
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Beregovo Boryspol Bukowel (Polyanitsa) Charków Chmilnik Dniepr Donieck Dragobrat Gribówka Jaremcze Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Kosów Lazur Lwów Mieżhiria Mirgorod Morszyn Mukaczewo Mykulychyn Odessa Polana Rozłucz Satanow Schodnica Shayan Siergiejewka Siniak Skadowsk Sławsko Solochin Sołotwina Światogorsk Synewyr Szack Szeszory Tatarzy Truskawiec Uman Użhorod Worochta Wyżnica Yasinya Zakarpacie Zatoka Żdeniowo Żelazny port
już
ZEA
już