Pytania o OdessaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Odessa
Witam. Kto podróżuje do Kujalnika od 08.01.2018 do 09.01.2018 i chce podzielić się ze mną swoją podróżą, napisz na [email protected] Rozważę wszelkie opcje. Cena do negocjacji.
6 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Odpoczywamy na Kujalniku już 3 rok i co roku ten sam problem z rozliczeniem.W tym roku mamy 2 vouchery z ZUS.Oba mają 1 gr. niepełnosprawność Mąż porusza się na wózku inwalidzkim, a ja jestem sama Pomagam mu się ubierać, przesiadać się z łóżka na wózek i odwrotnie, a także się myć W nocy on też potrzebuje mojej pomocy 3. Powiedz mi, jak czy to możliwe?Jak mąż i żona mogą być zakwaterowani osobno?Jak osoba na wózku inwalidzkim (obroża) może być zakwaterowana w pokoju bez opieki?żadnych problemów.Czy to możliwe?
6 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 2 odpowiedź
Dzień dobry. Nigdy wcześniej nie byłem w Odessie. Teraz wybór padł na nią z powodu bliskiej odległości. Ale jedno jest zagmatwane: dużo mówi się o brudnym morzu w Odessie.
6 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Lecę z dzieckiem, potrzebuję dobrego, sprawdzonego ubezpieczenia wycieczki
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  11 subskrybenci 18 odpowiedzi
czy hotel Vityaz w Odessie jest otwarty w sierpniu 2016?
8 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 3 odpowiedź
Proszę napisać swoje uwagi. Wyraź swoją opinię, czekamy również na inne propozycje. Z góry dziękuję.
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy w okolicy można zjeść śniadanie w godzinach 8-9 rano?
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Dawno nie byłam w Odessie i regionie, nie bardzo dobrze wiem, co oferują rodzinom z dziećmi w tym regionie! Proszę doradzić na wakacje z dzieckiem (5 lat) bazę, prywatny hotel/dom najlepiej z zamkniętym terenem, plac zabaw dla dzieci, w miarę możliwości cień, kuchnię do samodzielnego gotowania z daniami, kawiarnię lub stolik na terenie lub w pobliżu, z menu podobnym do domowego (fast food się nie nadaje, domowe jedzenie), blisko lokalizacji sklepów czy marketu (bo jeździmy sami). Przychodzi mi do głowy Zatoka, Karolino-Bugaz, Gribovka, może więcej opcji! Mam nadzieję na podpowiedź.
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 2 odpowiedź
Powiedz mi, czy ktoś poszedł na leczenie w listopadzie, grudniu? Czy są tam ludzie, czy po prostu idą nad morze?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, w przeciwnym razie wszystkie 3* hotele po prostu psują opinię o tym mieście i naszej gościnności - recenzje są po prostu przerażające! Na oficjalnych stronach są normalne zdjęcia, ale często można znaleźć bezczelne oszustwo! Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!!!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
Cześć! Polecam dobre sanatorium w Odessie, z optymalnym stosunkiem ceny do jakości, z nowoczesnymi pokojami i przyzwoitym jedzeniem, najlepiej w centralnej części miasta, aby można było wyjść na spacer. Chcę wysłać rodziców na wakacje. Pożądane jest, aby sanatorium posiadało procedury leczenia układu mięśniowo-szkieletowego, stawów. Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Idę na zakupy na weekend
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
dają bilet, czy można zabrać ze sobą dziecko w wieku 2,5 roku
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Proszę polecić hotel dla rodzin z dziećmi (2 dzieci, 2 lata i 4 miesiące) w Odessie lub regionie, aby morze było bardzo blisko, kilka minut od hotelu, piaszczysta plaża, dobre jedzenie, zieleń obszar, w którym można pospacerować.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Moja córka i ja chcielibyśmy spędzić dwa tygodnie w Odessie w drugiej połowie lipca 2012 w rejonie bulwaru Franciszka, Plaża Delfinów. Interesuje nas hotel, który przyjmie psa, u nas jest mała - Brussels Griffon.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę o dobry hotel na plaży w dobrej okolicy Odessy, obecność morza w pobliżu jest koniecznością! I pożądane jest, aby wieczorem wyjść na spotkanie w pobliżu! Dzięki!!!!!
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
Mam zamiar zrezygnować w najbliższy weekend na 2-3 dni z dziewczyną w Odessie. Nie mów mi, gdzie możesz tanio przenocować i niedaleko od centrum. Do tej pory znalazłem opcję za 300 UAH dziennie (może ktoś tam był, powie jak jest, link - http://oteli.net.ua/index.php?full_view=826) ale trochę daleko od centrum, chcę się zbliżyć. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mógł coś zasugerować.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Zainteresowany obsługą i czystością plaży.
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
kuda obracsatsa
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już