Pytanie o Mykulychyn

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
116 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie

Powiązane pytanie «Ogólne problemy»
Gdzie jest tanio i wesoło spotkać się z NG?
Jesteśmy 4 zdesperowani zdecydowani spotkać się w 2011 roku w Karpatach. i nic o nich nie wiemy. od reszty czekamy na zaśnieżony dom, wąskie uliczki i piękne krajobrazy. w jakiej części Karpat to jest? a nie mamy dużo pieniędzy
Tłumaczone automatycznie z języka rosyjskiego. Zobacz oryginał
Subskrybuj
5 subskrybenci  • spytał 2010-12-0316 lat wstecz
Odpowiedzi  •  8
аватар hatinka
Jeśli jesteś naprawdę zdesperowany, możesz spróbować znaleźć zakwaterowanie według lokalizacji - przyjdź 30-31 i wyszukaj.
Wszystkie mieszkania, które "oświetlone" w Internecie na mniej lub bardziej znośnych warunkach nie będą tanie. Zwłaszcza w rejonie od Jaremcza do Jabłonicy.
Jeśli interesuje Cię jazda na nartach, to nawet w przypadku taniego mieszkania będziesz musiał przeznaczyć na wynajem/transport/jedzenie na wózki inwalidzkie/windy.
Jeśli wybierasz się w góry, możesz znaleźć tanie opcje: w bazie sportowej Zaroslak (domy w pobliżu bazy), we wsi Lazovshchina lub tzw. Kozmeschik itp.
Ale to są „schroniska turystyczne”, czyli raczej proste warunki i komfort tam nie wystarcza.
Ale wszystkie znajdują się w bliskiej odległości od szczytów Czarnogóry i można wybrać się w góry Petros, Howerla.
аватар hatinka
Istnieją kontakty w Zaroslaku, Kozmeshchik, Lazovshchina itp. Miejsca do rozpoczęcia wędrówek po górach. W razie potrzeby prosimy o kontakt)))
аватар hatinka
Przy okazji wpisz w Google "Świat dla oczu" - w tym roku za 1300 organizują wycieczkę 31/12-4/01 ze wspinaczką na Petros i Howerla i noclegiem w Kozmeschyk (6km od najbliższej wsi) oraz w 3 godziny spacerem od Petros.
Świętowałem trzy Nowy Rok w górach, a start był w Kozmeschik, są po prostu przepiękne widoki i dużo śniegu !!! Uroda)
аватар LILIANA_ODESSA
Mykulychyn to najdłuższa wieś na Ukrainie - w 100% można znaleźć własną opcję, opcje mogę wysłać na pocztę.
Wędrówki po górach zimą czasem źle się kończą...
аватар ELLEN-ka
Dziękuję wszystkim bardzo za odpowiedzi! Liliana, lubię Mykulychyn, sądząc po informacjach w Internecie. Proszę o przesłanie opcji, chętnie udzielę wszelkich informacji. A jak zapobiec smutnemu wynikowi? Mieszkam w Mariupolu, gór nigdy nie widziałem, tylko na zdjęciach.
аватар ELLEN-ka
o tak... przy okazji oto mój e-mail
[email protected]
аватар hatinka
Opierając się na tym, że "mieszkam w Mariupolu, gór nigdy nie widziałem, tylko na zdjęciach", zgadzam się z LILIANA_ODESSA w części, że w góry nie należy jeszcze jechać - nie ma doświadczenia.
Ale o tym, że zimowe wyjazdy kończą się źle, masz mało informacji)))
W Karpatach na piechotę mamy bardzo niski wskaźnik śmiertelności i obrażeń. Tak, a wspinaczka bez plecaków w tłumie z Zaroslak to nie jest wędrówka. Tam spacer
Wiele osób jest rannych w ośrodkach narciarskich, znacznie więcej niż w górach)))
A to – „A jak zapobiec smutnemu wynikowi?” – O czym ty mówisz? Jakie smutne wyniki???
аватар Zlata28
jeśli budżet, to rozważ opcję Skhidnytsia
awatara
Odpowiedz na inne pytania dotyczące Mykulychyn
Dodaj zdjęcie
Ładowanie...
Zdjęcie przesłane
×
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Beregovo Boryspol Bukowel (Polyanitsa) Charków Chmilnik Dniepr Donieck Dragobrat Gribówka Jaremcze Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Kosów Lazur Lwów Mieżhiria Mirgorod Morszyn Mukaczewo Mykulychyn Odessa Polana Satanow Schodnica Shayan Siergiejewka Siniak Skadowsk Sławsko Solochin Sołotwina Światogorsk Synewyr Szack Szeszory Tatarzy Truskawiec Uman Użhorod Worochta Wyżnica Yasinya Zakarpacie Zatoka Żdeniowo Żelazny port
już
ZEA
już