Pytania o MorszynKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Morszyn
9 lat wstecz  •  3 abonent Bez odpowiedzi
Zainteresowany 3 łóżkami? (2 osoby dorosłe i dziecko), cena 100-150 hrywien za dobę, najlepiej niedaleko pijalni i nie wyżej niż 2 piętro (lub z windą)
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcę cię zbadać i poprosić lekarza o przepisanie wody mineralnej. Jeśli to możliwe, chciałbym porozmawiać z lekarzem.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Potrzebujesz osobnego pokoju (myślę, że mieszkanie będzie drogie). Potrzebujesz pomocy przy cateringu i...
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Przez 15 dni
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Rodzina z dwójką dzieci chce wynająć dom na 15 dni na początku lipca w Morszynie. Powiedz mi ile kosztuje przeciętne mieszkanie (z udogodnieniami, ale bez dodatków)? jak to znaleźć? A w którym sanatorium lepiej leczyć się i jeść (bo przecież sami nie chcemy gotować).
13 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
liczba kondygnacji - najlepiej 2. lokalizacja - najlepiej ulica 50-r.UPA stan - bardzo dobry, po remoncie
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Mieli operację usunięcia pęcherzyka żółciowego, mało jem i nie czuję się najlepiej, a oferowane wycieczki są porównywalne z Karlowymi Warami
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już