Pytania o KoblevoWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Koblevo
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Cześć! Ile będzie kosztował pokój dwuosobowy w pierwszym budynku w sierpniu?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Dzień dobry. Chciałem zostawić recenzję, ale na liście nie ma hotelu. http://vip-perlyna.com.ua/about/
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Duże znaczenie mają dla nas markizy czy parasole na plaży.
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
jak plaża zakwaterowanie z jedzeniem.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Gdzie znajduje się twoja baza? naprzeciwko Struguarasha 4 ?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim! Chcę iść do Aquaparku Koblevo, a zatem muszę gdzieś zatrzymać się na kilka dni. Powiedz mi niedrogi hotel lub bazę, a czy morze w Koblewie jest czyste, czy są meduzy? Dzięki.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
POTRZEBUJEMY CENY
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
jak daleko od rynku, rozrywki, są kawiarnie i bary w ukraińskiej części kurortu?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Witam. Chciałabym wiedzieć, jedziemy do Koblewa na początku sierpnia, będzie nas 7-10 osób, czy można wynająć jakiś pokój wieloosobowy lub dom, żeby być razem, a nie w różnych pokojach? Chcemy mieszkać po stronie mołdawskiej, bliżej klubów.Dziękuję
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
chcemy przyjść nie znaleźliśmy cen
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
ile kosztuje pobyt.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
5 dni, z 3 posiłkami.Ile obliczyć?Dziękuję.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chcę odpocząć z mężem i dzieckiem od 5 lat od 17-18 czerwca do 27-28 czerwca. Powiedz ile to będzie kosztowało, jakie są warunki życia i jak zarezerwować pokój?
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
gdzie jest pensjonat „niva gold”, które pensjonaty znajdują się w pobliżu, jaka jest obsługa?
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chciałabym wypocząć z dzieckiem 8 lat w sierpniu .Chciałabym ciepłej wody w pokoju i toalety, lodówki.
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już