Pytanie o Jaremcze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
408 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie

Powiązane pytanie «Wybór hotelu»
Pod skałą
Potrzebujesz recenzji hotelu „Under the Rock”, który podróżował, odpowiada :)
Chcemy tam przebywać 3 osoby dorosłe i małe dziecko (1,5 roku) w pokoju VIP. Zainteresowany lokalizacją, czy jest miejsce na spacer z dzieckiem? Czy daleko do sklepu?
Tłumaczone automatycznie z języka ukraińskiego. Zobacz oryginał
Subskrybuj
8 subskrybenci  • spytał 2010-08-1816 lat wstecz
Odpowiedzi  •  9
аватар hnenm
Nie radzę! jedzenie tam jest obrzydliwe (w niektórych potrawach można znaleźć owady, wiesz co). pokój w środku, choć wygodny, ale wrażenie prostego wieżowca-ptaszarni. do sklepu wolno około 15 minut pieszo, ale są ceny... w tym samym miejscu na głównej ulicy przemianowaliśmy go "w wygórowanej cenie". po kolejnych 5 minutach spaceru znajduje się plac zabaw. Radzę oderwać się od hoteli i popatrzeć na domki. zwłaszcza z dzieckiem, wiele domów jest wyposażonych w huśtawki i place zabaw. I tak, mają więcej miejsca. Podróżowaliśmy też z dzieckiem w wieku 2 lat. mieszkaliśmy w domku, mieliśmy nawet podgrzewane podłogi, co jest bardzo ważne dla maluszka.Można było zarówno zamówić jedzenie, jak i gotować na kropki.
аватар LILIANA_ODESSA
Jedyne, co wiem, to to, że ta dzielnica nie jest bardzo - daleko od wodospadu i lasu.
аватар Lara_g
Zatrzymaliśmy się dwa razy i jest ok! Drugi raz z dzieckiem w wieku 4 lat ze złożoną dietą, więc w restauracji zostaliśmy specjalnie przygotowani dla maluszka. Hotel nie jest fontanną, dla 3+, ale ceny w nim są najbardziej demokratyczne. Zrobiliśmy piknik u podnóża hotelu, a wieczorem szum rzeki był po prostu odurzający. Lubiliśmy!
аватар KudryashkaKatya
Zgadzam się z pierwszą opinią - kuchnia nie smaczna, pokój jako całość nie jest zły.Ale !!!- jeśli poczytasz o ich pokojach
(dwupokojowe, dwuosobowe - powierzchnia całkowita 38 m2) - łóżko małżeńskie, sofa, TV SAT (ekran plazmowy 42), prysznic cyrkulacyjny hydro, toaleta, umywalka, bidet, kapcie, suszarka do włosów, ręczniki - 4 na osobę , 2 balkony, widok - na skałę "Słoń" i rzekę Prut powiem że telewizor nie plazma nie działał (chociaż apelowaliśmy do administratorów przez 2 dni z rzędu i nie) nie było balkonów , ale to lepsze bo okien nie było na rzece, a komina kuchni, więc zapach jeszcze "górski", kapci i suszarki do włosów nie było.
аватар Beata67
Moim zdaniem "Under the Rock" - po prostu niedomyta dziura! Wszystkie pokoje mają połamane klamki balkonowe, okna nie otwierają się, prysznice nie myte od początku sezonu i brud na ścianach z mchem! Łóżko nie jest świeże! Personel nie jest zorientowany na klienta. fu!
аватар kasur
Napiszę po prostu - brud i wszystko jest zepsute (od klamki przednich drzwi po klapę toalety). Kuchnia to horror, byliśmy prawie jedynymi mieszkańcami w 5 minut. przyniósł wszystkie zamówienia: zupa grzybowa, banosh itp. A personel to po prostu ciemni górale (dzicy Ukraińcy). Nikt nie radzi tam jechać.
PS Jedyny plus to widok na góry i rzekę, ale został zamówiony z tego samego hotelu z odpadami budowlanymi.
аватар Didok_snep
Bzdura jest kompletna. Według hnenm
аватар m_arina
Nie powiedziałbym, że to bzdury, jestem tu z dwójką dzieci w pokoju rodzinnym i jestem szczęśliwy. Kuchnia jest znakomita, osobiście spotkałem się tu z kilkoma rodzinami, które przyjeżdżają tu z innymi. , jak ktoś chce poziom europejski to jedziesz do Europy, to jedyne miejsce (ze wspaniałym widokiem na góry, rzekę) z demokratycznymi cenami, chcesz alk.napoi z tobą proszę, chcesz jedzenie w pokoju -voila, chcesz sam ugotować, co jeszcze jest potrzebne, nie wiem jak mam zamiar tu podążać. rok tylko nie przez 2 tygodnie, ale przez miesiąc. Gdyby był zły hotel, byłby korytarz pokojów, a więc niestety; "Zszedł z gór" jak ktoś powiedział, ale nie dlatego, że im to nie zależy, ale żeby zarobić. Chcę powiedzieć jeszcze raz - jeśli ktoś chce Europy. solanka))))
аватар b8xo3qkp
Niemożliwie! Personel, niegrzeczne kierownictwo! Nie skonfigurowany do obsługi wysokiej jakości!
awatara
Odpowiedz na inne pytania dotyczące Jaremcze
Dodaj zdjęcie
Ładowanie...
Zdjęcie przesłane
×
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Beregovo Boryspol Bukowel (Polyanitsa) Charków Chmilnik Dniepr Donieck Dragobrat Gribówka Jaremcze Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Kosów Lazur Lwów Mieżhiria Mirgorod Morszyn Mukaczewo Mykulychyn Odessa Polana Satanow Schodnica Shayan Siergiejewka Siniak Skadowsk Sławsko Solochin Sołotwina Światogorsk Synewyr Szack Szeszory Tatarzy Truskawiec Uman Użhorod Worochta Wyżnica Yasinya Zakarpacie Zatoka Żdeniowo Żelazny port
już
ZEA
już