Pytanie o Bukowel (Polanice)

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
753 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie

Powiązane pytanie «Ogólne problemy»
kto jest za nas odpowiedzialny?
dlaczego czarne biegi nie mają siateczki, która amortyzuje skutki upadku? Mężczyzna zmarł na oddziale intensywnej terapii w Iwano-Frankowsku po uderzeniu w drzewo na autostradzie w Bukowelu. Na czyim sumieniu jest jego śmierć?
Tłumaczone automatycznie z języka rosyjskiego. Zobacz oryginał
Subskrybuj
7 subskrybenci  •
‹ Hotel Veresk 1*
spytał 2010-01-2516 lat wstecz
Odpowiedzi  •  7
аватар xeops
We Włoszech, w Santa Caterina i Bormio, siatki nie są wszędzie. Tak, a siatka może przelecieć przy „szczęściu”. Oznacza to, że nie można powiedzieć, że ośrodek jest w 100% odpowiedzialny za Twoje życie. Musimy przyjrzeć się konkretnej sytuacji.
аватар Pachok
Narciarstwo to rozrywka o zwiększonym niebezpieczeństwie. Sam sportowiec jest przede wszystkim odpowiedzialny za własne zdrowie. Wydatki - firma ubezpieczeniowa.
Jeśli stoki ośrodka narciarskiego są otwarte dla narciarzy, są zgodne z normami. Jeśli uważasz, że nie przestrzegają, udaj się do sądu z roszczeniem przeciwko właścicielowi.
аватар dajmon
sami ludzie, według Darwina, biorą udział w doborze naturalnym, biegają po drogach przed samochodami, upijają się i zasypiają na mrozie itp. Jeśli ktoś, przeceniając swoje umiejętności, wspiął się na czarny tor, to kto jest winien?
аватар karmina8
Błogosławieni, którzy skaczą, bo oni będą skakać!
аватар orion-in
1. Kosztem siatki masz rację, że naprawdę powinna istnieć ochrona. W tych samych Jasnych, Niskich Tatrach siatki znajdują się na wszystkich czerwonych i nieco trudnych obszarach niebieskich.
2. Osoba jeżdżąca na łyżwach powinna zrozumieć, że narciarstwo i narciarstwo to nie tylko zwiększone zagrożenie dla siebie, ale także dla innych. Małżeństwo kultury jest tragiczne.
3. Aby złagodzić obrażenia i wymyślić kaski, maski i zabezpieczenia.
PS A każdy przypadek trzeba rozpatrywać z osobna (może był pijany, ktoś przecięty, zły tor, niemożność jazdy i wiele opcji).
аватар irina_yarko
Zgadzam się z Tobą. Bezpieczeństwo w Bukowelu wynosi zero. Nie ma patrolu narciarskiego, wielu narciarzy zupełnie „poza kontrolą”. Ja sam cierpiałem w Bukowelu w styczniu 2010 na tzw. CROP, jak mi później powiedzieli, nawet nie zdążyłem tego zauważyć, poczułem tylko mocny cios w plecy, potem cios w głowę w lód i wszystko było czarne na moich oczach, potem nic nie pamiętam jak przyszedłem już byłem na nogach, podniósł mnie 12-latek i pomógł dostać się na pogotowie, ten kretyn, który mnie powalił dół nawet się nie zatrzymał. W rezultacie trafiła do szpitala z wstrząsem mózgu, złamaniem przegrody nosowej i wielokrotnym złamaniem łuku jarzmowego z lekkim przemieszczeniem ściany dna. Powiedziano mi, że pędził w dół z szaloną prędkością.
аватар Puccy
Ratownicy cały czas podróżują, ale szalonych ludzi jest naprawdę dużo, trzeba ich jakoś kontrolować. Przynajmniej człowiek sam idzie na czarny tor, zdając sobie sprawę z całej powagi i oceniając swoją siłę. A te diabły biegają dookoła, powalając dzieci.
awatara
Odpowiedz na inne pytania dotyczące Bukowel (Polanice)
Dodaj zdjęcie
Ładowanie...
Zdjęcie przesłane
×
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Beregovo Boryspol Bukowel (Polyanitsa) Charków Chmilnik Dniepr Donieck Dragobrat Gribówka Jaremcze Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Kosów Lazur Lwów Mieżhiria Mirgorod Morszyn Mukaczewo Mykulychyn Odessa Polana Satanow Schodnica Shayan Siergiejewka Siniak Skadowsk Sławsko Solochin Sołotwina Światogorsk Synewyr Szack Szeszory Tatarzy Truskawiec Uman Użhorod Worochta Wyżnica Yasinya Zakarpacie Zatoka Żdeniowo Żelazny port
już
ZEA
już