Pytanie o hotel Bukovel 3*

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
27 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie

Powiązane pytanie «Ogólne problemy»
Jak wygląda sytuacja w Bukowelu?
Włączyłeś „pistolety”?
Czy jest śnieg?
Czy hotel będzie otwarty?
C 14 - zastrzeżenie, czy skończyła się „histeria kwarantanny”?
Tłumaczone automatycznie z języka rosyjskiego. Zobacz oryginał
Subskrybuj
6 subskrybenci  • spytał 2009-11-0417 lat wstecz
Odpowiedzi  •  14
аватар roxina
Nie ma jeszcze śniegu. wszystko dopiero się zaczyna .... Hotel będzie działał i działa, ale dopiero teraz w takich warunkach absolutnie realistyczne jest prosić o świadczenie usług w cenach, które obowiązywały w lecie (teraz będą tam głodować, bo tak wielu odmówiłem rezerwacji ... możesz najbardziej zdesperowany zdecydować się na wycieczkę do legowiska grypy, ale oszczędzając ....
аватар helena_fortuna
Natalia - Jesteś z Kijowa.
Właśnie wróciłeś z Bukowela - czy masz informacje - z prasy? /ta informacja nie jest dla mnie zbyt interesująca/.
Byłoby pożądane od „pierwszych ust”.
A co do "grypy" - odpowiedz mi - czy dostarczasz produkty pocztą? A ty nie idziesz do pracy?
аватар roxina
))) Jestem z Kijowa. Byłem tam na początku października ... a potem wysyłają powiadomienia o sytuacji ...
legowisko .... - a do pracy jeżdżę tylko taksówką, ale jem bardzo mało, bo. że za każdym razem chodzę do restauracji, staram się nie chodzić na zakupy ...)) i więcej o legowisku - to żart !!! Mam nadzieję, że wszystko jest jasne...
аватар helena_fortuna
Kim oni są...?
A restauracja to bardzo opuszczone miejsce! ! !
/Infekcje tam nie idą.../
Ale mimo wszystko dzięki za odpowiedź!
Mam szczerą nadzieję, że na ten temat odpowiedzą mieszkańcy regionu Iwano-Frankowsk.
аватар helena_fortuna
Kim oni są...?
A restauracja to bardzo opuszczone miejsce! ! !
/Infekcje tam nie idą.../
Ale mimo wszystko dzięki za odpowiedź!
Mam szczerą nadzieję, że mieszkańcy obwodu Iwano-Frankowsk odpowiedzą na ten temat.
аватар roxina
są to pracownicy hotelu Bukovel.
tamtejsze restauracje są teraz opustoszałe - bo to nie pora roku.
a mieszkańcy Iwano-Frankiwska nie jeżdżą do Bukowela na odpoczynek, tam pracują
аватар helena_fortuna
Natalia, twoje odpowiedzi w ogóle nie wyjaśniały sytuacji, ale mimo wszystko dzięki.
аватар roxina
jakie jest twoje główne pytanie? iść czy nie?
Myślę, że nie warto tam jechać.
аватар helena_fortuna
Natalia, przepraszam - ale nawet nie zrozumiałeś pytania.
OTO PYTANIE:
Włączyłeś „pistolety”?
Czy jest śnieg?
Czy hotel będzie otwarty?
C 14 - rezerwacja,
Czy skończyła się histeria kwarantanny?
A jeśli jesteś stamtąd lub jesteś mieszkańcem Iwano Frankowskiego, odpowiedz.
A jeśli nie, to umiem czytać, korzystać też z internetu.
Przepraszam za dość ostrą odpowiedź.
аватар joshkinkot
wczoraj wróciłem z Bukowela, wspiąłem się na windę, pistolety były już połączone wężami, ale jeszcze nie działały, chociaż rano było -10. w miejscach, do których nie dociera słońce, są łaty śniegu. Ale wszędzie huczą roboty budowlane, helikoptery, samochody, betoniarki. Usiadłam w Felicity - i wyjechałam do Lavender Country Club, pełen relaks. A z nartami jeszcze za wcześnie, aż huśtawka Wuiks….!
аватар jabetta
Tam mieszkają moi znajomi (niedaleko Bukowela), właśnie z nimi rozmawiałem.Jeśli chodzi o śnieg to wszystko wam dzisiaj zostało opisane (mało prawdopodobne, że będziecie mogli zacząć jeździć na nartach od 14), ao grypie - sytuacja jest absolutnie taki sam jak nasz (Kijów) już nie.
аватар helena_fortuna
joshkinkot, jabetta - bardzo dziękuję za
odpowiedź.
Teraz wszystko jest jasne.
аватар joshkinkot
Cieszę się, że mogę Ci pomóc, skontaktuj się z nami. Często jeżdżę tam w interesach, mam wielu przyjaciół, m.in. zawsze są prawdziwe informacje.
аватар sergelena
joshkinkot, dzień dobry! Czy mogę zapytać, czy macie jakieś informacje o obecnej sytuacji w Bukowelu w związku z niepokojami politycznymi?
awatara
Odpowiedz na inne pytania dotyczące Bukovel 3*
Dodaj zdjęcie
Ładowanie...
Zdjęcie przesłane
×
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Beregovo Boryspol Bukowel (Polyanitsa) Charków Chmilnik Dniepr Donieck Dragobrat Gribówka Jaremcze Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Kosów Lazur Lwów Mieżhiria Mirgorod Morszyn Mukaczewo Mykulychyn Odessa Polana Satanow Schodnica Shayan Siergiejewka Siniak Skadowsk Sławsko Solochin Sołotwina Światogorsk Synewyr Szack Szeszory Tatarzy Truskawiec Uman Użhorod Worochta Wyżnica Yasinya Zakarpacie Zatoka Żdeniowo Żelazny port
już
ZEA
już