Pytania o KusadasiWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kusadasi
Drodzy eksperci, cała nadzieja jest na Was - wybór należy do Sealight Resort Hotel i Labranda Ephesus Princess. Co jest lepsze? A może generalnie nie warto skupiać się na Kusadasi we wrześniu? Więc co lepiej wybrać na wybrzeżu Antalyi - AKKA Alinda czy Kaya Belek?
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Lub poleć dobry, niedrogi hotel w tych okolicach?
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę polecić hotel na rodzinne wakacje z 10-letnią chłopczycą (wymagane są zjeżdżalnie) w malowniczych, ale cichych zakątkach wybrzeża Morza Egejskiego.
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Parasole na plaży. Skąd wziąć cień? W ogóle się nie opalam, od razu się wypalam, jak to na plaży, wszyscy piszą, że parasole są bezużyteczne.
8 lat wstecz  •  7 subskrybenci 16 odpowiedzi
Warunki, ceny od 20 czerwca
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy oprócz paszportu potrzebne są dodatkowe dokumenty?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Powiedz mi, czy we wrześniu w Kusadasi jest za zimno?Czy morze jest wystarczająco ciepłe?Słyszałem, że ten region nie jest najgorętszy w Turcji. Cóż, jeśli ktoś był ostatnio w AKBULUT HOTEL & SPA 4* – podziel się wrażeniami. Nigdzie nie ma absolutnie żadnych recenzji na ten temat. A jeśli tak, to najbardziej „nowe” jest już na 2011 rok. Z góry dziękuję.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Pomóż mi znaleźć hotel w rejonie Bodrum-Fethiye-Kusadasi-Marmaris zorientowany na Turków lub inne narodowości, wśród których topless nie jest powszechny. Niemcy i Brytyjczycy odpadają. Bardzo konieczne jest znalezienie takiego hotelu dla wierzącej rodziny.
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Cześć! Do hotelu wybieramy się 27.07.2013. Chciałbym dowiedzieć się więcej na ten temat, w przeciwnym razie wszystkie strony mają te same informacje z hotelu i nie ma w ogóle świeżych recenzji. Dzięki.
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Płatny/bezpłatny, czy jest internet w pokoju, czy tylko w holu? Jak szybko?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Poleć dobry hotel 5 * z przyzwoitym terytorium, abyś mógł robić zakupy poza nim i nie chodzić za każdym razem do dolmushi
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Узнала об этом из отзывов, но на сайте туроператора, где уже взяла сюда тур, этого не указано
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
jedziemy tam z dziećmi w wieku 6 i 8 lat, opinii o tym hotelu jest bardzo mało (albo bardzo dobre, albo wszystko jest złe)
12 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
wziąć to czy nie???
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jaką rozrywkę zapewniacie dzieciom? Animacja? Klub dziecięcy? Pokój dziecięcy? Mini dyskoteka? Dzięki
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Uwielbiam ten hotel?
12 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Proszę o dobry hotel z wieczorną rozrywką dla nastolatków, pięknym morzem i piaszczystą plażą dla niemowlaka. Prawdopodobnie lepszy niż 5*. Dzięki)))
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
dzień dobry wszystkim, proszę powiedzcie mi dokładniej, jaki rodzaj wejścia do morza dla dzieci jest bardzo istotny i to prawda, że ​​głównym kontyngentem hotelu są Turcy, tak się złożyło, że kiedy szukaliśmy hotelu według opinii, byli ' t tam, ponieważ hotel był podobno w remoncie, ale po tym, jak kupiliśmy tam wycieczkę, dosłownie następnego dnia przeczytałem o nim tylko złe recenzje, jeśli to możliwe bardziej szczegółowo, kto był w tym hotelu Z góry dziękuję Michael
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pytanie jest jednym z najczęstszych. Co roku staram się gdzieś wypocząć, ale mimo wszystko chciałbym otrzymać jakąś informację zwrotną lub radę na temat wyboru hotelu lub czegoś konkretnego, co mi się podobało lub zapamiętałem. Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
dużo zieleni, dobre jedzenie, czyste morze
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
jak to jest z jedzeniem, ao morzu...
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Poszedłem do tego hotelu, ale przeczytałem ostatnią recenzję i byłem bardzo zdenerwowany. Czy naprawdę jest tak źle, czy może być ktoś inny, kto podzieli się swoimi wrażeniami i cechami reszty w tym hotelu. Dziękuję
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
czy minibar i sejf są bezpłatne?do której godziny obowiązuje system all inclusive, czyli czy można np. po 23. wypić herbatę w barze w willach na I piętrze, na balkonie lub na otwartym tarasie? Byłbym również wdzięczny za opinie i praktyczne porady dotyczące reszty.Dziękuję!
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Pokaż więcej »