Pytania o AnkaraDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ankara
Jestem obywatelem Ukrainy, posiadam zezwolenie na pobyt w Turcji. Lecieliśmy bez męża, na wszelki wypadek zabraliśmy ze sobą jego pozwolenie i zaświadczenie córki o nabyciu obywatelstwa ukraińskiego. Wszystkie wysiłki męża poszły na marne, nie wypuścili nas, w dodatku nie zwrócili pieniędzy za bilet. Linie lotnicze Pegasus.
4 roku wstecz  •  4 abonent 1 odpowiedź
4 roku wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
5 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Witam, powiedz mi proszę, mam rezerwację w hotelu w Izmirze, ale lecę do Ankary, czy nie jest to odwrócone z tego powodu, że nie dotarłem na miejsce pobytu?
7 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Cześć! Lecę sam do Ankary, aby odwiedzić przyjaciela na początku grudnia na 2 dni. Czy potrzebuję ubezpieczenia zdrowotnego i rezerwacji hotelowych? Jeśli nie ma ani jednego, ani drugiego, czy na lotnisku pojawią się problemy? Hotel zarezerwowany i jest wydrukowane potwierdzenie, ale rezerwacja anulowana.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wszędzie jest napisane, że do uzyskania wizy na granicy potrzebny jest voucher turystyczny. Ale mam zamiar odwiedzić dziewczynę mieszkającą w Turcji, a nie mam żadnego kuponu. Czy dostanę wizę na granicy?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
jak wyjąć kostiumy koncertowe, czy potrzebne są jakieś dokumenty? Jeździmy z grupą dzieci...
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi