Pytania o Magic Caribbean Monastir 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
21 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Tunezja
4 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy do tego hotelu z noclegiem w domku. Powiedz mi gdzie i jak się nazywają bungalowy nad morzem i dalej od morza. Które pokoje będą lepsze z dzieckiem, a które lepsze?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
1. Czego powinienem użyć do zjeżdżania ze zjeżdżalni w aquaparku? Na zdjęciach nie widać „poduszki” (jak w egipskich aquaparkach. „Na księdza czy co? A może musisz sam to kupić? Który ? Gdzie? Jak dużo? 2. Czy w pobliżu hotelu są sklepy (najlepiej supermarket ze stałymi cenami)? Apteka? 3. Gdzie i jaki krem ​​kupić od meduz? 4. Czy to naprawdę strasznie okrada z pokoi? Chcesz zabrać ze sobą tablet, telefon? Czy nosisz go ze sobą w torbie przez cały dzień? 5. Czy muszę od razu zapłacić za „Dobry Pokój”? A może to kwestia szczęścia? 6. Czy można pływać w morzu wieczorem i wcześnie rano? Na przykład w Egipcie nie są one dozwolone. Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi. Przystań.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Proszę powiedz mi, że jadę do tego hotelu w czerwcu. Hotel, jak rozumiem, składa się z dwóch corusów Garden i Cancun.Ktoś uzgodnił na miejscu i za jaką kwotę zamienić Garden na Cancun.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć kto zmienił pokoje ogrodowe na Cancun i ile to kosztuje i z kim lepiej się skontaktować? Dzięki!
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Nie jestem wybredna, po prostu takie sprzeczne opinie utrudniają odpowiednią ocenę hotelu... Kto chwali, nalewa, kto wręcz nieprzyzwoicie go zakrywa. Może wszystko zależy od osoby, która będzie bardziej zwinna i bardziej towarzyska, a liczba będzie dobra itp. Podróżuję z synem 7 lat, od 02.06 do 16.06. Wybieram hotel wyłącznie ze względu na zjeżdżalnie i klub „bibligoshi”, chcę żeby dziecko się zainteresowało. To nie jest najważniejsze do jedzenia, po prostu trzeba jakoś jeść przez 2 tygodnie, a najlepiej bez zatrucia. Więc dręczą mnie wątpliwości: weź ten hotel lub rozważ inny???? Kto był, pomóż radą, pliz!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy to ten sam hotel pod różnymi nazwami, czy są to dwa różne hotele?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już