Pytania o o. ChangMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o o. Chang
Na Koh Chang będziemy od 15 marca do 5 kwietnia.
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
A jakie są warunki najmu? Dzięki
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Kto był w tym hotelu (ostatnio), opowiedz nam o tym, co musisz wiedzieć i zabrać ze sobą))))) Bardzo dziękuję.
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Mój mąż i ja jedziemy do Tai od 27 stycznia do 7 lutego, zostajemy na około 9 dni. Chang, a potem 2 dni w Bangkoku. Ktoś też może w tym czasie tam być, napisz, dotrzymamy sobie towarzystwa.
12 lat wstecz  •  3 abonent 12 odpowiedzi
Drodzy rodacy - turyści, przepraszam za dziwne pytanie, ale może możesz mi powiedzieć. Byliśmy na Chang w styczniu 2010. Odpoczywaliśmy w Klong Prao, ogólnie wszystko było w porządku, jedna koleżanka zabrała nas wieczorem w bardzo ciekawe miejsce gdzie spędziliśmy niezapomniany wieczór. Na ulicy pod dachem jest jak kawiarnia. Stoły, różne prowianty (surowe krewetki, już marynowane drobno posiekane mięso itp. jak bufet) przychodzisz, płacisz około 130 bahtów za osobę i siedzisz przynajmniej całą noc. Dają takie żeliwne garnki z węglami, czajnik z już osoloną wodą, a sami gotują w nich krewetki, mięso itp. w ciągu dnia, moim zdaniem, do godziny 17.00 jest kuchnia rosyjska. A rosyjski chłopak tam pracuje i mówi ci, jak to wszystko poprawnie ugotować. Pamiętam, że jechaliśmy tuk tukiem z Klong P
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, ile kosztuje dwukrotne zjedzenie w kawiarni? Czy warto po prostu zjeść śniadanie do obiadu, czy lepiej po prostu zjeść śniadanie i przez resztę czasu zjeść gdzie indziej? Czy jest duża różnica pod względem pieniędzy, czy ma to sens?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Chcę zabrać ze sobą netbooka i interesuje mnie komunikacja przez Skype
15 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Lecę do Tajlandii na wyspę kochang i pattaya. gdzie zjeść na wyspie?
15 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi