Pytania o KrakówDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kraków
Po 2 dniach na złożenie dokumentów na wizę do Polski, ale nie wiem czego potrzebuję, który hotel jest tańszy i czy znajomy może zarezerwować hotel na moje nazwisko? Jak to wszystko się dzieje? Potrzebujesz pieniędzy na swoim koncie? Proszę wytłumacz!!!
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 32 odpowiedź
Witam. Skonsultuj się, proszę! Chcę pojechać z dziewczyną do Europy, pojechać do niektórych miast takich krajów: Polska, Czechy, Austria, Włochy, dosłownie 5-7 dni. Chcemy iść sami. Ale jest problem z uzyskaniem wizy, bo za pośrednictwem agencji jest drogo – 200-250 euro. Jestem z regionu Ługańska, a ona z zachodniej Ukrainy i bez problemu wyda wizę zakupową, ale dla mnie to nie jest realistyczne. I we własnym imieniu nie radzę mi sporządzać, mówią, w każdym razie otrzymam odmowę. Jeśli przygotuję wszystkie niezbędne dokumenty, z częściową przedpłatą hoteli. Nie mogę ubiegać się o wizę przez inny kraj, ponieważ nadal jestem studentem, nie mam konta w banku, a moi rodzice oficjalnie nigdzie nie pracują. Czy warto spróbować, czy lepiej wybrać się na wycieczkę autobusem i nie martwić się? Z góry dziękuję za odpowiedź!!
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 26 odpowiedzi
Dzień dobry! Powiedz mi, jak dostać się z Krakowa do Drezna lub Lipska? Może ktoś poszedł sam, nie mogę znaleźć harmonogramów w Internecie. A jaki jest najlepszy pociąg, autobus? Jaka jest szacunkowa cena?
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę powiedz mi jak to zrobić samemu? Czy można uzyskać wizy? Co musisz zapewnić, aby je otrzymać (rezerwację hotelu, bilety, ubezpieczenie lub coś innego)? Chcę uzyskać informacje od tych, którzy już to zrobili, lub podać link, w którym można o tym przeczytać. Z góry dziękuje za twoją pomoc. Dmitrij.
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi