Kin-Ha 4*– Opinie

2
Ocena 7.010
na podstawie
2 opinii
Hotel Kin-Ha znajduje się 35 minut od międzynarodowego lotniska i 10 minut od głównych centrów handlowych, dyskotek i restauracji. Hotel oferuje 160 standardowych pokoi i apartamentów z jedną, dwiema lub trzema sypialniami z widokiem na morze i lagunę. Na terenie hotelu: golf, supermarket. Na dużej prywatnej plaży hotelowej oferowane będą wszelkiego rodzaju sporty wodne.Więcej →
аватар
 •  podróżował 13 lat wstecz
Ocena 7.0
Plaż a jest cudowna, morze ogrodzone i niezbyt dobrze się pł ywa, tylko po szyję , nie gł ę biej, jedzenie normalne, kuchnia meksykań ska nie wzbudza entuzjazmu, ale zupa z owocami morza jest pyszna i fajnie wypij koktajl Mahito, pokó j nie jest zbyt duż y, a nawet powiedzmy nie szykowny, ale ogó lnie wszystko jest w porzą dku, moż esz iś ć , tylko Riviera Maya jest lepsza, a morze i plaż a, wię c wybierz. … Już ▾ Plaż a jest cudowna, morze ogrodzone i niezbyt dobrze się pł ywa, tylko po szyję , nie gł ę biej, jedzenie normalne, kuchnia meksykań ska nie wzbudza entuzjazmu, ale zupa z owocami morza jest pyszna i fajnie wypij koktajl Mahito, pokó j nie jest zbyt duż y, a nawet powiedzmy nie szykowny, ale ogó lnie wszystko jest w porzą dku, moż esz iś ć , tylko Riviera Maya jest lepsza, a morze i plaż a, wię c wybierz.
Źródło opinii — vOtpusk.ru
аватар
 •  podróżował 14 lat wstecz
Ocena 7.0
Moja ż ona i ja byliś my w tym hotelu w marcu 2010 od 14.3 do 25.3. Trafiliś my do niego przypadkiem, ponieważ odpoczywaliś my sami w Meksyku bez wycieczki. agencje. Przede wszystkim zaskoczył a mnie cena noclegu - 79 dolaró w za przytulny standardowy pokó j przyzwoitej wielkoś ci. … Już ▾ Moja ż ona i ja byliś my w tym hotelu w marcu 2010 od 14.3 do 25.3. Trafiliś my do niego przypadkiem, ponieważ odpoczywaliś my sami w Meksyku bez wycieczki. agencje. Przede wszystkim zaskoczył a mnie cena noclegu - 79 dolaró w za przytulny standardowy pokó j przyzwoitej wielkoś ci. Zał atwiony bez problemó w pł acą c od razu z gó ry za cał y okres pobytu. Od razu opowiem Wam moje wraż enia z plaż y: jest po prostu SUPER! duż y i czysty. Potem duż o spacerowaliś my wzdł uż wybrzeż a wzdł uż wszystkich hoteli - nigdzie indziej nie spotkaliś my takiej plaż y. Nawet w pię ciogwiazdkowych hotelach plaż e był y albo mał e, albo cał e w kamieniu! Kuchnia jest wspaniał a - (ś niadania mieliś my pł atne na miejscu z kosztami utrzymania). Freshies trzech rodzajó w. Kuchnia europejska i meksykań ska. Personel jest uprzejmy, uprzejmy, uś miechnię ty, pomocny. Potem dowiedzieliś my się , ż e hotel dział a gł ó wnie na lokalne konferencje i wycieczki. nie jest promowany przez operatoró w. Trochę prawdy w hotelowej rozrywce, animacji. Spacerują c przed hotelem w Cancun, moż na znaleź ć wszystko. Autobusy w pobliż u (przystanek przy hotelu). biegać co pię ć minut. Potem dla zabawy zaczę li jeś ć wieczorami w kawiarni VIPS. Pyszna kuchnia do wyboru i niedroga. Ś rednio przyzwoity obiad kosztował nas we dwoje w przedziale 30-40 dolaró w. Ogó lnie hotel jest tego wart! Szczerze, bardzo chciał bym tu wró cić . Niewysokie budynki w stylu hiszpań skim. Wszystko pokryte jest zielenią . Czysto i schludnie.
Źródło opinii — vOtpusk.ru


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Isla Mujeres
Meksyk, Cancún
Natura, Plac, Rozrywka, Wypoczynek
panoramiczna wieża widokowa
Meksyk, Cancún
Ulica, miejsce, punkty widokowe

Отель Kin-Ha расположен в 35 минутах от международного аэропорта и 10 минутах от основных торговых центров, дискотек и ресторанов. Отель предлагает 160 стандартных номеров и номеров категории "Suite" с одной, двумя или тремя спальнями с видом на море и лагуну. На территории отеля: гольф, супермаркет. Всевозможные водные развлечения Вам предложат на большом собственном пляже отеля.

W hotelu

 • бар
 • бассейн
 • бюро организации экскурсий
 • детский клуб
 • магазин (сувениры)
 • парикмахерская
 • прокат автомобилей
 • ресторан

  А также
 • теннис

 • FAQ