Pytanie o Malta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
139 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie
Temat pytaniaа

Powiązane pytanie «Dokumenty i granice»
Wizy dla obywateli Ukrainy: gdzie złożyć wniosek?
Witam! Jestem obywatelem Ukrainy. Chciałbym pojechać na Maltę, ale nie wiem, gdzie złożyć wniosek o wizę. Na Ukrainie nie ma ambasady Malty. Czy można skontaktować się z ambasadą innego państwa na terytorium Ukrainy, czy są tu inne punkty? Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje w tej sprawie!
Irina
Tłumaczone automatycznie z języka rosyjskiego. Zobacz oryginał
Subskrybuj
2 abonent  • spytał 2008-01-1017 lat wstecz
Odpowiedzi  •  5
аватар Docker
Y letal poltora goda nazad, kogda Malta eshe ne bila v shengene. Vzyl putevku v turagentstve. Agentstvo svyzalos prinimaushei storonoi, kopiowanie kopii vseh moih dokumentov. Maltiiskii turoperator pereslal ih v polieiskoe upravlenie Valleti, i oni vislali mne vizu v elektronom variante. Kak seichas vse rabotaet neznau, skoree vsego cherez Italiaynskoe posolstvo.
аватар verdandi
Zobacz poprzednią odpowiedź - od 1 stycznia do podróży na Maltę wymagana jest wiza Schengen.
аватар verdandi
Teoretycznie wystarczy każda strefa Schengen – przynajmniej włoska. Nie wiem, gdzie należy aplikować konkretnie o maltańskie Schengen (żeby na pewno nie było problemów). Powinny Ci pomóc biura podróży.
аватар Lenna
Wiza na Maltę jest wydawana przez Moskwę, więc przygotuj komplet dokumentów i wyślij kurierem do Moskwy. Niestety nie ma innej możliwości uzyskania wizy do tego stanu.
аватар Kiev2000
Najłatwiej będzie przez samą ambasadę Malty. Plotka głosi, że nie było ani jednej odmowy wydania wizy. Szkoda oczywiście, że w Kijowie nie ma ambasady (kraj nie jest bogaty i nie stać go na utrzymywanie ambasad w każdym kraju). Ale jeśli tam pojedziesz, nie pożałujesz.
awatara
Odpowiedz na inne pytania dotyczące Malta
Dodaj zdjęcie
Ładowanie...
Zdjęcie przesłane
×
Wszystkie pytania
ZEA
już