Pytania o WadduwePogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Wadduwe
Dzień dobry! jedziemy do Wadduwy od 08.03.14 na 14 dni, pora deszczowa jest bardzo niespokojna. jaka jest pogoda w tej chwili? proszę powiedz mi swoje doświadczenie. z góry dziękuję!
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
12.07.13 będziemy tam lecieć, naprawdę chcę wiedzieć, jak się sprawy mają z deszczami, mam nadzieję, że są krótkotrwałe?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Przenoszą ulewne deszcze i co zalało wszystko ?? Jaka jest pogoda, napisz?? Czy we wszystkich boogalos są lodówki? jak serwują śniadanie. Mamy tylko śniadanie. Gdzie zjeść na obiad i kolację?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
29.09 chcemy pojechać na Sri Lankę. czy możemy pływać czy pada deszcz? Gdzie iść. ile pieniędzy zabrać ze sobą? dzięki
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Jedziemy do tego hotelu 18 sierpnia na 2 tygodnie (z Kijowa) Nie chciałbym siedzieć w pokoju chowając się przed deszczem. A jednak kto był w tym hotelu, chcę usłyszeć praktyczne rady, skoro lecimy pierwszy raz, dużo odpoczywaliśmy tylko w Turcji. Czym ryzykujemy, biorąc hotel 4*? Dzięki.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Chcesz wiedzieć, jaka jest pogoda we wrześniu? Czy warto wybrać się na wycieczkę, czy będzie padać cały dzień? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!!!
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Kupowano vouchery na maj od 4 do 12 maja, czego mają się bać, mówią, że w tym okresie pora deszczowa i czy warto robić jakieś szczepienia?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
lecimy z Kijowa na majowe wakacje, już kupiliśmy vouchery, ale wątpliwości dręczą, chociaż organizator wycieczki zapewnia, że ​​wszystko będzie dobrze z pogodą i ciepłym oceanem, a nie wiem, czy uda nam się zwrócić bony i zbierać pieniądze, jeśli w tym hotelu jest tak źle?
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi