Pytania o RzymWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rzym
Drodzy turyści, czy ktoś był w tym roku w Rzymie? Zainteresowany następującymi kwestiami: 1. Jak wygląda sytuacja z biletami do Koloseum? Czy rezerwacja z wyprzedzeniem ma sens, czy nie? Wcześniej w pobliżu Koloseum turyści byli brani za rękę i oferowali wycieczki (po rosyjsku). A jak teraz, wobec spadku ruchu turystycznego? 2. Czy zmienili audioprzewodniki w Watykanie, czy nadal są to te same stare telefony, które trzeba przykładać do ucha?
1 rok wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jeśli wiesz, powiedz agencji.
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
9 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jadę do Włoch z wycieczką autobusową. W Rzymie 1 dzień, czas podróży 20 lipca. Czy warto wydać 43 euro na fakultatywną wycieczkę do Watykanu. Boję się, że ja też nie zobaczę Rzymu i przejadą go przez Watykan z prędkością wiatru?
9 lat wstecz  •  9 subskrybenci 39 odpowiedzi
Co radzisz odwiedzić w Rzymie?Będę pływał sam przez trzy dni!
10 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim. Koneserzy, powiedzcie mi, czy jest strona, na której można bez pośredników wstępnie zarezerwować bilety do Koloseum, żeby później nie stać w kolejce na miejscu. Może jest coś podobnego do strony Watykanu? A bilety wpajane są takie same lub jest też kilka programów jak w Watykanie. Jeśli są komentarze na temat zwiedzania Koloseum, na co zwrócić uwagę, jak zbudować trasę i tak dalej. Będę wdzięczny.
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Wybieram się do Rzymu po raz pierwszy. Powiedz mi, co musisz zobaczyć. Nadzieje dla grupy towarzyszącej są niewielkie, zwłaszcza że poruszanie się po mieście komunikacją miejską. Na stronach informacyjnych - dmucha w głowę. Proszę o pomoc doświadczonych turystów. Trzy dni w Rzymie. Pewnego dnia planuję odwiedzić Watykan i wrócić - mijając zwiedzanie. Proponują oględziny Willi Borgze - czy warto. A co zobaczyć w pozostałe dwa dni. I proszę oświecić mnie o turkarcie, ile to kosztuje, gdzie kupić, żeby nie dać się nabrać. Dzięki
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 15 odpowiedzi
Przyjaciele, powiedz mi. Będziemy w Rzymie przez 3 dni, jakie zabytki trzeba zobaczyć? Bez którego nie będzie wrażenia Rzymu? Czasu jest mało, przegląd trwa. Dziękuję wszystkim.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, jadę do Rzymu w marcu, kiedy muszę zarezerwować bilet do Galerii Borghese z tygodniowym wyprzedzeniem, z miesięcznym wyprzedzeniem, żeby były bilety. Czy mogę dokonać rezerwacji przez telefon w języku angielskim?
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Jak nie kupować online ze strony, ale po prostu zarezerwować bilet do Galerii Borghese?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Żebyście sami mogli przyjechać do Rzymu i tam kupić bilet do innych włoskich miast z rosyjskim przewodnikiem.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Proszę powiedz mi, jaki czas letni (miesiąc) lepiej lecieć do Włoch ... na 8 dni ... Chcę zobaczyć jak najwięcej zabytków ... który jest najlepszym rodzajem podróży do wyboru, w przeciwnym razie jest wiele rzeczy w internecie, że oczy mi się rozszerzają, a skoro mnie tam nie było to nigdy nie chcę się pomylić.I nawet nie rozumiem pytania o wizę, po prostu dajesz za to pieniądze na lotnisku i w ogóle lub wszystko co jeszcze musisz oddać do ambasady do wyjazdu.. Z góry dziękuję
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pierwszy raz jadę do Włoch w czerwcu. Zamieszkam w Rzymie. Jakie wycieczki najlepiej odwiedzić samemu?
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi