Pytania o Tel AwiwMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Tel Awiw
Dojrzała para uwielbia tańczyć
8 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
pierwszy raz wyjeżdżamy za granicę, proszę doradzić co ze sobą zabrać, gdzie zjeść
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Centrum Azriela 132 Derech Petach Tikva, okrągła wieża Azrieli jaka jest opłata za taras widokowy??? a ile średnio kosztuje obiad w restauracji na 49 piętrze??? Dziękuję Ci!
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Znany na całym świecie pomysł Dinner in the Sky został wdrożony w Izraelu. W Jaffie otwarto nową restaurację, oferującą gościom możliwość skosztowania potraw przy stole zawieszonym na wysokości 50 metrów. Unikalna platforma zapewnia osobom siedzącym przy stole widok na wszystkie strony, co pozwala im cieszyć się widokiem na Miasto Dawida, starożytne mury Jaffy, Cezarei lub inne historyczne miejsce, jednocześnie delektując się koszerną kuchnią. Potrzebujesz więcej informacji i cen. Ratować
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry!!! Przepraszam za najście... Urodziny mojej żony przypadają podczas jej pobytu w Tel Awiwie... Powiedz mi lub doradź gdzie i jak możesz zaskoczyć i pogratulować lub po prostu uczcić urodziny mojej ukochanej w Izraelu (Tel Awiwie). cieszę się za każdą radę lub ofertę.. Bardzo dziękuję. ...W lipcu ponownie odwiedzę ten piękny kraj Izrael. Ostatnio przywiozłam dużo pamiątek i prezentów, ale ku mojemu rozczarowaniu zobaczyłam, że można tam dużo kupić, ale najciekawsze
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcę się przebadać na zapalenie wątroby w Izraelu, wiza jest otwarta.
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź