Pytania o NetanjaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Netanja
Czy w pobliżu są sklepy spożywcze? Polecam dobrą smaczną kawiarnię)) Jakie ubrania zabrać ze sobą na przełomie września i października?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Planujemy naprzemienne wakacje na plaży i wycieczki (co drugi dzień)
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Wyjeżdżam z dzieckiem do Izraela, planujemy odpoczynek w Netanya. Wybieramy bilet, ale są zbyt sprzeczne recenzje i rozpiętość cen. Powiedz mi hotel w Netanya, 3 * - 4 *.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Cześć! Powiedz mi, Proszę: jedziemy razem na początku stycznia do Netanyi na tydzień. Planujemy odwiedzić Jerozolimę i Tel Awiw. Jak się ubrać? Czy bierzesz parasol? Ciepłe kurtki? Jakie buty? Czy w pokojach jest ogrzewanie? dzięki
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, czy w pokoju standardowym jest lodówka i inne sprzęty AGD.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
JAKI IZRAELCZYCY SĄ O TOWARACH, PAMIĄTACH I DOMOWYCH DOMACH Z KRAJÓW ARABSKICH, KTÓRE SWOJĄ Z NIMI
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Czy w pokojach są urządzenia do produkcji mydła? co z ręcznikami i leżakami na plaży? od hotelu dawać czy nie?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Powiedz mi, ciężko dostać się na plażę, ze zdjęcia zorientowałam się, że hotel jest na górze i trzeba zejść schodami na plażę? Mam problem z nogami, chcę wiedzieć jak trudno jest dostać się z atelu do miasta, na plażę. Dziękuję wszystkim za odpowiedź.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Planujemy wyjazd do Izraela na następne wakacje. Zbadaliśmy możliwości, zdecydowaliśmy się na Netanya. Wygląda na to, że miasto jest dogodnie położone, a my odpoczniemy nad morzem… Ale hotelu w żaden sposób nie możemy wybrać, opinii jest mało, lub jest w nich zero informacji. Hotele o tej samej „ocenie gwiazdek” są uderzająco różne pod względem ceny! Osobom, które przebywały w Netanyi, POLECAM HOTEL, najlepiej 4*.
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Zarezerwowałem pokój na listopad, ale okoliczności się zmieniły. Ile kosztuje anulowanie rezerwacji w tym hotelu? Pomoc.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry. Jakie dokumenty są potrzebne, aby podróżować z 2,5-letnim dzieckiem, jeśli podróżuje tylko jeden rodzic? Dla dziecka w wieku 2,5 roku koszt przelotu i hotelu wyniesie 100%?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Proszę, powiedz mi o tym więcej
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chcemy zaoszczędzić na hotelu, najtańszej opcji oferowanej przez Pałac w Netanyi. Że to naprawdę STRASZNY hotel i nie ma plusów? radzić.
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę o wszystkie odpowiedzi, będę zadowolony !!!!!!!
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi