Pytania o EjlatWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ejlat
Podziel się swoimi doświadczeniami i wrażeniami, którzy wypoczywali na systemie FORTUNA (nie nadmorskim hotelu).
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
witam proszę powiedz co jest w cenie, jedziemy z dzieckiem 1.8, wzięliśmy Deluxe Tower, pokój SV, pytamy organizatora wycieczki, mówi, że w hotelu wszystkie usługi zmieniają się co miesiąc i konkretnie można się tylko dowiedzieć na miejscu, co z nurkowaniem, żeglowaniem, całodobową opieką nad dziećmi, czy można jeździć... Przeczytaj więcej na: http://my.turpravda.ru/messages/
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, czy jest rosyjskojęzyczna niania i ogólnie o hotelu, chcę wiedzieć wszystko.Jak długo iść pieszo, do obserwatorium, jaka jest temperatura wody w morzu w październiku. Organizator wycieczki powiedział mi, że nie ma sterylizatorów dla dzieci, chociaż w usługach hotelowych jest o nich napisane na każdym miejscu.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Przeczytałam, że przy odprawie trzeba okazać kartę bankową lub zostawić depozyt
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Cześć! Chcemy odpocząć na morzu z dzieckiem 1,5 roku w październiku-listopadzie. Budżet do 2500 USD. Jaki rodzaj jedzenia wybrać? A jaki jest najlepszy sposób na karmienie dziecka? Czy mogę wybrać menu dietetyczne w restauracjach? A może lepiej samemu gotować? W domu je z naszego stołu, nie lubi jedzenia swoich dzieci. Jaki hotel polecacie?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy tam jest drogie jedzenie? ponieważ hotele są w większości na BB lub HB, czy można jechać z Ejlatu nad Morze Martwe w Jerozolimie? chciałbym pojechać w kwietniu, jaka jest wtedy pogoda? budżet około 50 tysięcy na dwie dorosłe osoby z Moskwy i ogólnie, jakie cechy czekają na turystę w tym kraju?
12 lat wstecz  •  3 abonent 8 odpowiedzi
Witam! powiedz mi proszę, która plaża jest lepsza na relaks z dzieckiem (piasek i łagodne wejście do wody). z góry dziękuję
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Drodzy przyjaciele. Chcemy iść do hotelu Isrotel Sports Club, powiedz mi kto był w tym hotelu, podobało ci się? W szczególności obsługa, animacja, kuchnia i napoje?
13 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć kto był w Izraelu, w związku z ostatnimi wydarzeniami nad Morzem Czerwonym nie chcę jechać do Egiptu, ale morze mi się podobało, rozważamy opcję Ejlat Israel. Czy są rafy i jakie hotele można polecić. A czy warto jechać i o której godzinie jest lepsze ?? A także gdzie kupić wycieczkę, Pegasus jej nie ma!Dziękuję!
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Drodzy turyści, chciałabym odpocząć od pracy biurowej i odstresować się z 7-letnim dzieckiem i mężem nurkiem. w Egipcie byłem już dwa razy, szukając czegoś nowego. podziel się informacją, który hotel lepiej wybrać, aby wszystko było w cenie .. i kolejne pytanie - w Ejlacie są wszystkie plaże miejskie ??? że żaden hotel nie ma własnej plaży??? czekam na ciekawe i przydatne fakty o kraju - Izraelu. merci z góry
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
jaka jest pogoda w Ejlacie w styczniu?
14 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź