Pytania o ZakintosWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Zakintos
Chłopaki, znowu proszę o pomoc. Na Zakynthos chcemy odpocząć na przełomie czerwca i lipca. Pojawiają się pytania: czy morze będzie ciepłe, którą wioskę wybrać (cisza, bez imprez, głębokie morze, bez wiatru). A jednak czy są bezpośrednie loty z Kijowa, czy tylko przez Ateny? dziękuje za wszystko
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Interesują się hotelami rodzinnymi na wyspach Zakynthos, Lefkada, Kefalonia
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry. Kto był w hotelu Strofades Beach 3*? Chciałbym poznać opinię na jego temat i jakie miejsca można zwiedzać w zasięgu spaceru? Jak dostać się na Zakynthos? Dzięki
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Dzień dobry. Powiedz mi, w pobliżu którego miasta jest najlepsze morze Tsilivi lub Kalamaki?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry. Proszę powiedz mi dobry, niedrogi hotel na Zakynthos? Dzięki
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi kto był lub zna lokalizację w bungalowie 2+2? Ile łóżek i jakie?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jedziemy na Zakynthos z 1,5 letnim dzieckiem. Zaoferowali jeden z trzech hoteli - Mira Zante Royal, Mira Zante Imperial i Palazzo di Zante. . Wiem, że wszystkie są w pobliżu i prawie na jednym terytorium, ale który wybrać? opinie są różne. Ważna jest żywność i stan pomieszczeń.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Zdecydowałem, że pojedziemy na Zakynthos w sierpniu. Myślę o wykupieniu wycieczki do Ilarii. Czy plaża jest w pobliżu? Czy jest miejsce na wieczorny spacer? Ile kosztuje wypożyczenie skutera? A samochód? Czy autobusy zatrzymują się w pobliżu hotelu? Czy partycje hotelowe są normalne? (Byliśmy we Włoszech, więc nasz sąsiad przeszkadzał nam w śnie swoim chrapaniem, jakby spał w naszym pokoju.) Czy personel mówi po rosyjsku lub angielsku? Powiedz mi. A także doradzić, gdzie iść, pospacerować i zrobić zdjęcia (mąż jest profesjonalnym fotografem). Swoją drogą, czy można zostawić w pokoju drogi aparat i czy można wynająć sejf? Co zabrać na pamiątkę bliskim?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi proszę, kto był na plaży Limni Keri - czy jest tam dobra plaża? Czy mogą tam pływać 3-letnie dzieci (tj. płytko, piasek itp.)? Bardzo podobała mi się ta plaża na zdjęciu, bo rosną tam tamaryszki (takie drzewa), a można siedzieć w cieniu. Chcemy tam jechać na 2 tygodnie i bardzo się boimy, że na plaży będzie niewygodnie.Dziękujemy! :)
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kefaloni - hotel Astra Village miniaturowe magnetowidy
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Hotel zdecydowanie potrzebuje małego basu z wodą termalną lub leczenia w pobliżu, ale potrzebna jest również plaża. Mogę odejść od ciebie, jeśli to nie jest drogie. Idę sam. Dzięki. Elena.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Jedziemy do tego hotelu na 2 tygodnie. Kto już był, powiedz proszę, czy w pokojach są szampony, żele, pasty, ile ręczników, jak często są wymieniane?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Opiekowałem się tym hotelem, ale jest nowy - w sieci nie ma opinii... Może ktoś już był? Naprawdę nie chcę zgadywać. Święta nie zdarzają się często... :)
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jedziemy do tego hotelu pod koniec sierpnia z mężem. Na wszystkich stronach i forach jest bardzo mało informacji i opinii.Proszę udostępnić ....
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź