Pytania o Półwysep Chalcydycki — SitoniaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Półwysep Chalcydycki — Sitonia
Czy potrzebuję depozytu, czy nie, ile razy dziennie mogę je zmieniać?
9 miesięcy wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pod koniec lipca planujemy wyjazd na Półwysep Chalcydycki z dziećmi w wieku 3 i 6 lat. Do wyboru Portes Beach Hotel (Kassandra) i Blue Dolphine (Metamarposi, Sitonia). Co radzisz? Gdzie jest najlepsze jedzenie i plaża?
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
proszę powiedz mi dobry hotel z dobrym jedzeniem w pięknym miejscu, gdzie była cywilizacja w pobliżu (tawerny, sklepy itp. W końcu, jak dobry jest hotel na obrzeżach: potrzebujesz taksówki i samochodu ..... Dziękuję Ty!
9 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy będzie głośno w porcie lub basenie?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Dzień dobry! Pomóż mi znaleźć hotel. 1. Budżet 2000 euro dla dwojga, HB, 10-11 nocy 2. Bardziej skłonny do Sithonii 3. Uwielbiamy piesze wędrówki po pięknych zielonych miejscach (do 2-3 godzin od hotelu) 4. Do najbliższej wioski lub miasta do 3 km (na piechotę, zjedz obiad lub pojedź lokalnym autobusem do Salonik) 5. W tym czasie morze jest tak ciepłe, jak to możliwe i mniej wiatru 6. Wieczorny odpoczynek (muzyka, rozrywka) - przynajmniej sporadycznie we własnych lub sąsiednich hotelach. Z góry dziękuję. Już musisz kupić wycieczkę
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Masz wątpliwości co do wyboru hotelu, na co powinienem się przygotować?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dwie osoby dorosłe + dziecko / 12 lat / w bungalowie, all inclusive. Wczesna rezerwacja. Wizy + ubezpieczenie - brak. Który touroperator jest tańszy? Dzięki, Walery
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
koszt przy zakupie futra i bez
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź