Pytania o KosWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kos
Witam. Do Kalimera Mare Hotel 3* jedziemy od 24 lipca. Nie mogę znaleźć żadnych opinii na rok 2013, chociaż hotel jest na przystanku. Proszę o odpowiedź tych, którzy w tym roku odpoczywali w hotelu. Podziel się wrażeniami, proszę!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Tam, gdzie morze jest cieplejsze na wyspie Kos w miejscowości Marmari z hotelem Grecotel Royal Park 4* lub na wyspie Zakynthos. A klimat jest bardziej suchy? Ze względów zdrowotnych zaleca się dziecku suchy klimat, gorący piasek. Za radą lekarza pojechaliśmy na Cypr. Idealnie, ale w tym roku nie dali urlopu w czerwcu. Szukamy morza.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Powiedz mi, kto odpoczywał w Marmari, czy w pobliżu są supermarkety lub targi, aby kupić świeżą żywność i owoce. Może ktoś zna ciekawe lokalne tawerny z pysznymi i niedrogimi daniami? Czy to prawda, że ​​morze jest tam zawsze sztormowe?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Biuro podróży doradza nam (matce z dzieckiem) hotel Corali 4* na wyspie Kos. Siedzę cały dzień i nie mogę znaleźć recenzji na żadnej stronie (chociaż hotel jest z 1997), nawet w obcych językach! Ogólnie rzecz biorąc, nie znajdziesz nic o hotelach nawet w pobliżu (jest to zachodnie wybrzeże). Skąd wiesz - jaka jest plaża, czy ktoś tam chodził? I dlaczego taka sytuacja - nawet przy rezerwacji nie ma ani jednej recenzji ... jakoś dziwnie ...
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 24 odpowiedź
Dzień dobry, pomóż mi znaleźć dobry hotel na Kos, w tym roku byliśmy na Krecie w Chanii, bardzo podobał mi się hotel Mithos, chcemy jechać na Rodos lub Kos, pomóż mi znaleźć przyzwoity hotel z piaszczystą plażą łagodnie opadającą i dobra obsługa przez 10 dni.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Proszę o spokojny hotel na 1 linii z zamkniętym terenem na rodzinne wakacje, z normalnym podejściem do Rosjan, z przyzwoitą obsługą.Dziękuję.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Podróżujemy z rocznym dzieckiem, czy w pobliżu hotelu są supermarkety, które sprzedają pieluchy i odżywki dla niemowląt?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Gdzie lepiej jest Zorbas Beach 4* lub Magic Life Kos 4*. Interesuje Cię, gdzie plaża jest lepsza i czy są animatorzy mówiący po rosyjsku?Gdzie jest lepiej z dziećmi?
13 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Jadę do tego hotelu we wrześniu, ale jest bardzo mało opinii o tym hotelu. Czytałam o Kos, że wszędzie są węże itp. Mam następujące pytania: czy w hotelu jest internet i WiFi, skąd mogę zadzwonić, gdzie jest najbliższy supermarket, ile czasu zajmuje dojazd do Kardamena i do miasta Kos, jeśli ktoś ma informacje to proszę pisać , Będę bardzo wdzięczny !!!
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź