Pytania o Bomo Pallini Beach Hotel 4*Zakupy

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
42 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Grecja
otvete mne pojalusta, doleko naxodyatsya targovie centri ot nashego otelya, i otkuda mojno pokuoat shubu?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chciałbym zapytać tych, którzy są zorientowani w futrach - kupię krótkie futro z norek lub bobra, czy wyszło w kalithea - nie planuję specjalnego wyjazdu na futro - więc jeśli tak okazuje się "po drodze" wycieczki, spacery, czy ktoś może mi podpowiedzieć, jak odróżnić prawdziwą grecką jakość, żeby nie kupować Chin - może nazwy niektórych firm lub na co zwracać uwagę? dzięki!!!
12 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Naturalnie ciekawe modele, jakość i cena?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Cześć wszystkim! Jadę do tego hotelu z dzieckiem na wakacje, ale też chciałem kupić futro, jak to zrobić za mniej? i czy to możliwe?
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Chcemy jechać do Grecji na Chalkidiki gdzie można kupić futro ,,, może ktoś już kupi 2010, do kolan z kapturem, z paskiem.. prosty, ciemny brąz bliższy czerni, niedrogi za 1300-1400e ,, , a nawet przy wyborze futra, na co zwrócić uwagę, aby wybrać ten jakościowy. Czytam recenzje, że nie powinieneś jechać do Kastorii, co myślisz ??? może ktoś zna konkretny sklep. jeśli tak to jak się nazywa ?????? DZIĘKI ZA RECENZJE BĘDĘ BARDZO CZAS NA ODPOWIEDŹ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już