Karaluchy!

Pisemny: 15 czerwiec 2026
Czas podróży: 30 może — 6 czerwiec 2026
Ocena hotelu:
4.0
od 10
Oceny hoteli według kryteriów:
Pokoje: 6.0
Usługa: 5.0
Czystość: 5.0
Odżywianie: 9.0
Infrastruktura: 8.0
Jedzenie w hotelu jest dobre, zawsze był y owoce morza, duż y wybó r dań , pyszne!! ! Teren jest pię kny, zielony, stał a pielę gnacja roś lin! Codzienne sprzą tanie pokoi, wymiana rę cznikó w, podobał o mi się ! Z minusó w: Przyjechaliś my o 23.00, zostaliś my zakwaterowani i pozwolono nam iś ć do restauracji na posił ek, któ ry bardzo nam się podobał , ale tutaj przywitali nas niemili i bardzo niemili goś cie, kiedy poszliś my do restauracji wieczorem, zobaczyliś my KARALUCHY, dwa ogromne olbrzymy...to OKROPNE!! ! Od razu chciał em jeś ć...Skontaktowaliś my się z recepcją , gdzie udawali, ż e nie wiedzą , ską d się wzię ł y, bardzo zaskoczeni, jutro przekaż ą tę informację itp. rozwią ż ą problem! To przede wszystkim kwestia higieny...a jeś li nie rozwią ż emy takich problemó w, hotel powinien zostać zamknię ty!
Tłumaczone automatycznie z języka ukraińskiego. Zobacz oryginał