Pytania o Chalkidiki — Nea KallikratiiWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Chalkidiki — Nea Kallikratii
Powiedz nam, jakie jedzenie, jakie pokoje, personel itp.?
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Szukam hotelu w malowniczym zakątku Grecji z dużym, bardzo zielonym terenem, czyli drzewami iglastymi!! Preferujemy spokojny odpoczynek. Zakwaterowanie najlepiej nie w budynkach wielopiętrowych. Rozważę wszystkie opcje! Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, który lepiej wybrać hotel na Półwyspie Chalcydyckim, lepszy z samym śniadaniem, najlepiej z małą kuchnią, piaszczystą plażą. nieszczególnie lubimy tarzać się w morzu, tj. Chcę sklepy, rozrywkę i co zobaczyć. Najlepiej niedrogie.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dowiedziałem się, że wymeldowanie z hotelu o godzinie 12.00. A samolot - o 21.00. Jak być i gdzie się zatrzymać przed wyjazdem.Będziemy mieć z nami dziecko.
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
który wyścig wybrać: 10 czy 20 czerwca. Podróżujemy z dzieckiem.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Według opinii jedziemy do tego hotelu, do Salonik dojeżdżamy ok. 6 rano.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
4-You Hotel Apartamenty w Chalcedonia. KTO COŚ WIE O TYM HOTELU? NIE MA OPINII W INTERNECIE, A MAM JUŻ WAKACJE, TRZEBA DECYDOWAĆ Z HOTELEM, POMOC!!!!!
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pytałem, ale nie mogę znaleźć właściwej odpowiedzi.Wybór hotelu to dobre wejście w morze, nie tak daleko od lotniska i małego miasteczka, żeby się przespacerować, chcesz spacerować, ale nie dysk. Animacja jest opcjonalna. DZIĘKUJĘ.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
pomóż mi wybrać 4-gwiazdkowy hotel życzenie - możliwość wieczornego spaceru blisko lotniska płytka woda zakupy
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Do 2006 roku hotel funkcjonował i znajdował się na Półwyspie Chalcydyckim, niedaleko miejscowości Nea Skioni, na górze, 700 metrów od morza, wtedy wybuchł pożar. Wymagana jest nazwa dawnego hotelu! http://hotel-alikin.ucoz.ru/photo/vid_na_gostinicu/1-0-179
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Powiedz mi, Proszę!!! Dziecko (9 lat) chce zjeżdżalni, ale na Półwyspie Chalcydyckim są tylko 2-3 hotele ze zjeżdżalniami. Ale Porto carras jest bardzo drogie i według Arystotelesa recenzje są przerażające. Może są inne hotele, w których są zjeżdżalnie? Z góry dziękuję!
13 lat wstecz  •  3 abonent 14 odpowiedzi
Jakość usług. Czy w pobliżu jest hałaśliwa droga?
13 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Proszę doradzić, jeśli znasz hotele, które spełniają następujące wymagania: 1. bliskość rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej, dzięki której możliwe jest samodzielne przemieszczanie się autobusem na krótkich i długich dystansach do innych obszarów/miejsc historycznych, ponieważ brak praw 2. zieleń, niekoniecznie duży teren, malownicze widoki 3. czystość wody i plaż 4. żeby wody nie były zimne w porównaniu do innych myjących Grecję 5. Pożądane jest, aby hotel był mały, aby właściciele - personel byli rodowitymi Grekami i było niewielu Rosjan. Przynajmniej do kilku zaobserwowanych punktów! Będę bardzo wdzięczny.
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Pomóż mi wybrać hotel! Wyjazd planowany jest z dzieckiem od 4 lat.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
pomóż mi wybrać hotel. Wycieczka na 11-12 dni z 2 osobami dorosłymi 1 dzieckiem 4 lata. Preferencje: 1. Piaszczysta plaża, wygodne wejście do wody i plac zabaw!!!!! 2. wysokiej jakości odżywianie 3. aby sklepy i tawerny znajdowały się w odległości spaceru od hotelu? 4. zadbane i piękne terytorium
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pojawiło się już pytanie o hotele na Półwyspie Chalcydyckim. Ale chciałbym wiedzieć, który hotel wybrać, bo pojadę sam. To znaczy, żeby nie znajdował się w odosobnionym miejscu, ale żeby było gdzieś wieczorami spacerować.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Potrzebujemy niedrogiego hotelu 3* lub 4*. Najważniejsze to obecność pięknej plaży w pobliżu i dobre jedzenie (planujemy wziąć HB.) Obecność miejsc imprezowych jest obojętna. Ważniejsza jest dobra i piękna lokalizacja.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Urlop został przełożony na 23-24 lipca ((możemy lecieć później, ale nie później niż 7.08, aby mieć czas na powrót do 01.09. Limit budżetu na 2-tygodniową wycieczkę: 150-160 tr. dla 2 osób dorosłych + 1 dziecko + 1 niemowlę (nieco mniej niż 2 lata). Potrzebujemy czystej, piaszczystej plaży z łagodnym wejściem do wody, ciepłej wody (w przeciwnym razie są miejsca z zimnymi prądami, gdzie woda nadal utrzymuje się +18C w powietrzu +40C , brrrr!!), dobre jedzenie w hotelu (śniadanie-obiad), wystarczająco przestronny pokój, żebyśmy wszyscy się tam zmieścili))), cóż, spokojna publiczność wokół. NIE potrzebujemy hałaśliwej animacji, zestawu usług dla dzieci i dyskotek, rosyjskojęzycznego personelu w hotelu. Jaki hotel polecacie? A może nawet nie oglądaj Grecji? Jest też pomysł, aby zabrać ze sobą dziadków, jeśli uda im się znaleźć dla nich pokój do 110 tr. PS: 4 razy na Korfu i 1 raz na Krecie
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Mój mąż i moje 1,5 dziecko chcą odpocząć w Grecji i chcieli wiedzieć, który jest najlepszym hotelem Athos palace 4 * PALLINI BEACH 4 *??? morze jest czyste, przezroczyste???!!!!!!!!Dziękuję
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Który hotel z 4 gwiazdkowymi bungalowami na Półwyspie Chalcydyjskim jest najlepszy w pierwszej linii?Potrzebujemy pięknego widoku, białego piasku, dobrego dostępu do wody.W miarę możliwości animacja dla dziecka 11 lat
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, jeśli pojedziesz w sierpniu, ceny spadną, czy nie?
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry, pomóż mi wybrać hotel. Szkoda, że ​​nie ma dobrej plaży. Ważną rolę odgrywa również odżywianie. Mój mąż i ja podróżujemy razem, więc rozrywka dla dzieci nie ma znaczenia. Gdzie są najlepsze pokoje?
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Spotkaliśmy się z koleżanką w lipcu Napiszcie jaka tam atmosfera, jedzenie?
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź