Pytania o BatumiWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Batumi
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
Dzień dobry, jedziemy do dużej firmy w Batumi w czerwcu 2015, 6 dorosłych 5 dzieci, powiedz mi gdzie lepiej się zatrzymać, (jeśli masz kontakty proszę) rozważamy prywatne opcje na willę, dom, mieszkanie, (3-5 pokoi) tak aby morze było w pobliżu, park dla dzieci i kawiarnie gdzie można iść z dziećmi co zobaczyć ?? (dzieci małe 1,2,3 lata) ale u nas jest 2 chłopców w wieku 3,5 lat gdzie można je zabrać?? Czym są parki rozrywki? (A kto zna ich adres??) Jaki jest najtańszy sposób lotu???
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
Idę sam odpocząć, potrzebuję pokoju standard, interesuje mnie koszt tego pokoju bo patrzę na ceny za 2 i czy jest basen zewnętrzny a jeśli tak to czy w październiku będzie działać
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Planujemy wyjazd do Gruzji od 10 do 20 września, doradzimy gdzie zatrzymać się z dzieckiem w wieku 5 lat. dzięki
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi, co oznaczają pokoje kategorii Student w Hotelu Mercury Batumi 3* czy lepiej zarezerwować Standard?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
jaka jest cena za sztukę kopiejki od 5 do 11 lipca?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
cześć vsem. Menia interesyet daleko li Hotel ot Goroda, Stoimost nomerov,i kak zabronirovat nomer. Proshitala otzivi ob etom hotele i reshila ostanovica.
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Jestem z agencji i interesuje mnie jak przelać pieniądze?
13 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Proszę napisać .Obsługa hotelowa, opis, zdjęcie jeśli to możliwe??
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
zdrastvuyte, ya xotelbi uznat skolko u vas stoit otel na odnu no4, rezervaciya, i esli est vazmojnast napishite mne vse informaciyu o vashem otel. ya xo4u priyexat na medoviy mesac v iyun mesace do 20 4esla.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
mi bi xoteli s semyoy na naskolka abaydyotsa?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
powiedz mi hotel (mały) 20-30 km od Batumi, a ceny za 2 osoby dorosłe + dziecko. Ważne, żeby na plaży i przy śniadaniu. Idealnie chciałbym wynająć domek lub coś takiego. Dziękuję Ci!
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcę przyjechać do Was we wrześniu na odpoczynek na 7 nocy, Dwie osoby dorosłe i jedno dziecko, all inclusive, Ile to będzie kosztować?Dziękuję.
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
zatrzymaj się na 3 dni w normalnym i niedrogim hotelu dla 3 rodzin po 5 osób, łącznie 15 osób.
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
skolko stoit nomer dlia 8 chelavek na tydzień
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi