Pytania o Taba Hotel & Nelson Village 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
92 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Mój mąż i ja jedziemy po raz pierwszy do Egiptu, proszę opowiedzieć mi, jak się tam sprawy mają, jeśli chodzi o obsługę pokojową, rozrywkę dla młodych par bez dzieci, co zabrać ze sobą z kontynentu (w tym środki higieny osobistej) i gdzie bardziej opłaca się kupić wycieczki do Izraela i innych, a także kupić pamiątki. Z góry dzięki
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 14 odpowiedzi
Powiedz mi kto wrócił z Hiltona, ile trzeba dopłacić za pobyt w willi, jak tam hotel, wycieczki, czy sam odwiedziłeś Izrael? Doradź gdzie kupić kosmetyki?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Witam pomóż mi zdecydować, gdzie lepiej zarezerwować pokój - w hotelu Hilton czy w bungalowie Nelson Planujesz rodzinne wakacje w kwietniu Dziękuję Ci.
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Czy możesz podać przybliżoną cenę za 10-15 dni w głównym budynku?
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy jest wielu Żydów? Bo rozumiem, że wybuchy przypadły im do gustu - hotel znajduje się na granicy i to nie może się przestraszyć
14 lat wstecz  •  9 subskrybenci 25 odpowiedzi
Jakie powody tak myślisz
14 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Kto odpoczywał w tym hotelu z małym dzieckiem? Jedziemy, gdy nasze dziecko skończy 1 rok (w kwietniu). Zaniepokojony żywieniem i opieką medyczną. Moi rodzice odpoczywali w Hiltonie, mówią, że są dzieci. Ale z zewnątrz nie możesz zrozumieć osobliwości odpoczynku z dzieckiem. Podziel się swoim doświadczeniem.
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
jeśli ktoś odpoczywał w Movenpick lub Hilton, to co lepiej wybrać Movenpick lub Hilton (są sąsiadami)? Jakie są plaże? Gdzie najlepiej się zatrzymać? - bungalowy, budynki?
15 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Drodzy turyści. Po prostu pójdę do Hiltona, przeczytam wszystkie recenzje. Czy możesz mi powiedzieć, co lepiej wybrać - pokój w Wiosce, gdzie są dwupiętrowe bungalowy, czy pokój w dużym budynku głównym? Będę wdzięczny.
15 lat wstecz  •  3 abonent 18 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już