Pytania o Sahl HasheeshMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Sahl Hasheesh
Ile restauracji?
10 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
W czasie posiłków w hotelu obowiązuje strój. Ta zasada dotyczy zarówno śniadania, jak i obiadu lub po prostu kolacji. Co dokładnie możesz tam nosić?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Przeczytałem wiele dobrych opinii o tym hotelu. Zarezerwowałem wycieczkę. Obejrzałem wideo i byłem zdenerwowany: wydaje się, że jest taka nuda. Czy naprawdę nie ma nic poza doskonałą obsługą, ani na plaży, ani w jej pobliżu? Mój mąż interesował się wędkarstwem i nurkowaniem, ale ja byłam zainteresowana przynajmniej minimalną rozrywką. Prawdopodobnie umrzemy z nudów...
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jak możesz się tutaj bawić? Hotel bardzo nam się podoba, chcemy jechać, ale wiemy, że jest spokojnie.
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pozdrawiamy wszystkich turystów Do tego hotelu lecimy z mężem (młodą parą) w dniu 08.10.13. Według opinii hotel jest bardzo przyzwoity!Jak idzie z rozrywką? Czy w budynku głównym i na plaży jest bar???
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy na miejscu jest centrum nurkowe? W 2012 roku był i że go nie widziała. Na niektórych zdjęciach iw opisie hotelu jest napisane - centrum nurkowe. Więc nie rozumiem, czy pojawiał się tam od 2013 roku? czy to kaczka?
11 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Prośba do każdego, kto był w Cytadeli, lub po prostu zna odpowiedź. 1. Czy robią naturalną kawę w lobby barze, barach na plaży, głównej restauracji? Bardzo ważne pytanie dla żony, która rano i przez cały dzień pije naturalną kawę / cappuccino. Czy jest bezpłatny z UAI? 2. Odnośnie żywności i owoców morza. Jak rozumiem, płatna jest tylko restauracja z owocami morza. Czy inne restauracje serwują owoce morza takie jak: krewetki, kalmary, ośmiornice, koktajle morskie? 3. Czy w głównej restauracji i barach na plaży serwujecie pakowane soki? Szczególnie interesuje się sokiem z mango. 4. Czy w hotelu jest bezpłatny/płatny serwis komputerowy? Chcę przenieść zdjęcia podwodnego świata z jednej karty na drugą za pomocą komputera. 5. Wyjaśnij bardziej szczegółowo pracę restauracji i ich menu. Dziękuję wszystkim
11 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Chciałbym wiedzieć, czy są dobrzy instruktorzy i sprzęt do wysokiej jakości szkolenia???
11 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Składam szafę. Turyści piszą, że w restauracjach tego hotelu, zwłaszcza a la carte, obowiązuje strój. No i jakoś do sukienki sugerują się buty na obcasie. Ale znowu piszą, że chodzenie po nich w tym hotelu nie jest comme il faut, można połamać nogi na koralowych „chodnikach”. Co, a do restauracji nie dostanę z budynku? W ogóle tego nie bierz?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Byliśmy w Pyramis 1,5 roku temu. Animację wykonał zespół Jumbo. Jaka animacja jest teraz w tym hotelu?
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Czy za dodatkową opłatą można otrzymać bransoletkę VIP? A jak różni się od zwykłego?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Chciałbym poznać średnie ceny dań i ile razy można je odwiedzić (z umówieniem lub bez)
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
15.06-23.06 odpoczywaliśmy z przyjacielem w tym hotelu. Szukam kobiety niewysokiej, ładnej, jasnej sierści, krótkiej fryzury, pięknie tańczącej. moja skrzynka pocztowa to [email protected]
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Kto był w tym hotelu.Napisz czy bransoletki są obcinane po zwrocie pokoju o godzinie 12 i czy podawane jest do obiadu? Mamy z nami dzieci, więc chciałam wiedzieć na pewno. Dzięki.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Ci, którzy przyjechali odpocząć z dzieckiem lub dziećmi, jak spędziłeś czas? Rano na morzu, potem obiad, po kolacji dziecko śpi (mam na myśli małe dziecko) i co dalej...? Po 17:00 nie można wyjść nad morze, tam mureny i jeżowce wychodzą w morze, do której godziny można pobawić się w brodziku lub na placu zabaw? I robi się tam wcześnie o 19h.
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Kto odpoczywał w tym hotelu, opowiedz nam o zoo: - Duże czy małe zoo? Czy jest tam dużo zwierząt? który? - czy jest opłata za wstęp?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Do Egiptu lecimy 21 marca, chciałbym się dowiedzieć, czy na terenach kurortu są jakieś zamieszki. Strasznie jest iść z dziećmi tam, gdzie strzelają.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czy jest rafa i żywe stworzenia – co zobaczyć z maską?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
czy rynek jest daleko od hotelu? gdzie iść na dyskotekę?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy w hotelu jest artysta? czyli portrecista, kto to widział?Bardzo potrzebne !!!
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jak tam sushi? Czytamy, że restauracja jest płatna, to smutne. Chciałbym wiedzieć więcej na ten temat
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim Proszę, powiedz mi, jak dostać się z Sal Shashish do Hurghady? na jaki transport i przybliżony koszt.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Na stronie Pegasa przeczytałam, że w restauracjach a la carte obowiązuje dress code. Ludzie, którzy tam byli, tłumaczą, w jakiej formie nas tam nie wpuszczą. Dzięki
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Marzę o nurkowaniu... pływałem tylko z maską... powiedz mi kto jest bardziej doświadczony
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
Pokaż więcej »