Pytania o Albatros Citadel Resort Sahl Hasheesh 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
195 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Prośba do każdego, kto był w Cytadeli, lub po prostu zna odpowiedź. 1. Czy robią naturalną kawę w lobby barze, barach na plaży, głównej restauracji? Bardzo ważne pytanie dla żony, która rano i przez cały dzień pije naturalną kawę / cappuccino. Czy jest bezpłatny z UAI? 2. Odnośnie żywności i owoców morza. Jak rozumiem, płatna jest tylko restauracja z owocami morza. Czy inne restauracje serwują owoce morza takie jak: krewetki, kalmary, ośmiornice, koktajle morskie? 3. Czy w głównej restauracji i barach na plaży serwujecie pakowane soki? Szczególnie interesuje się sokiem z mango. 4. Czy w hotelu jest bezpłatny/płatny serwis komputerowy? Chcę przenieść zdjęcia podwodnego świata z jednej karty na drugą za pomocą komputera. 5. Wyjaśnij bardziej szczegółowo pracę restauracji i ich menu. Dziękuję wszystkim
11 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Składam szafę. Turyści piszą, że w restauracjach tego hotelu, zwłaszcza a la carte, obowiązuje strój. No i jakoś do sukienki sugerują się buty na obcasie. Ale znowu piszą, że chodzenie po nich w tym hotelu nie jest comme il faut, można połamać nogi na koralowych „chodnikach”. Co, a do restauracji nie dostanę z budynku? W ogóle tego nie bierz?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Do Egiptu lecimy 21 marca, chciałbym się dowiedzieć, czy na terenach kurortu są jakieś zamieszki. Strasznie jest iść z dziećmi tam, gdzie strzelają.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Marzę o nurkowaniu... pływałem tylko z maską... powiedz mi kto jest bardziej doświadczony
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
Czy na miejscu jest centrum nurkowe??? A może w pobliżu jest coś, z kim można nurkować…
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, proszę, kto był w tym hotelu na świątecznym obiedzie? Będziemy tam w godzinach 24-25 w sam raz na wakacje. Chciałbym wiedzieć, gdzie i jak to idzie?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, czy jest tam dostępna woda pitna? Słyszałem, że w Egipcie woda jest na wagę złota, a w hotelach trzeba za nią zapłacić 2-3 USD. za butelkę! Czy tak jest?
15 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już