Pytania o The Three Corners Sea Beach Resort 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
40 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Pomóż mi znaleźć hotel. Oba hotele mają dobre oceny, żenujące jest, że Triton ma słaby ponton. Zobacz także CARNELIA BEACH RESORT 4*, RESTA REEF RESORT 4* i BADAWIA RESORT 4*. Ważne bezpieczne wejście do morza, ponton, podgrzewany basen. Dziękuję Ci!
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi KTO i JAK poleciał bezpośrednim lotem z Moskwy do Marsa Alam? Ponieważ lecimy z małym dzieckiem, nie możemy spędzić 3 godzin na transferze z Sharmel Sheikh(
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
W marcu chcemy odpocząć w Marsa Alam Holiday Beach Resort. Zdaliśmy sobie sprawę, że stamtąd nie dostaniemy się do piramid (dzięki wszystkim, którzy odpowiedzieli na zadane przeze mnie wcześniej pytanie) i postanowiliśmy pojechać do Luksoru. Kto zna ceny wycieczek - powiedz mi! Będę bardzo wdzięczny! Dziękuję Ci.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Chodzi o to, że nie jestem dobrym pływakiem. Gdzieś w recenzjach wyczytałem, że głębokość przy zejście do wody wynosi 8 metrów. Byłam przerażona! I jeszcze jedno: czy można wejść do wody tuż przy brzegu? Mogę pływać tylko tam, gdzie jest płytko.... Dodatkowo idę z dzieckiem, które dobrze pływa, ale będzie mi trudno go pilnować.
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już