Pytania o Hilton Marsa Alam Nubian Resort 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
61 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Mam nadzieję, że pomogę :) Za bardzo szybką pomoc))) Rezerwuję pokój deluxe z widokiem na morze. Pojawiły się wątpliwości - w jakich budynkach (według mapy hotelu) znajdują się te pokoje? W hotelu panuje cisza, jak partyzanci. Muszę zarezerwować wycieczkę na jutro... Naprawdę mam nadzieję, że ktoś może mi doradzić! Byłbym niezmiernie wdzięczny za pomoc!
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, czy do wejścia do morza potrzebne są specjalne buty? A jednak podróżują z nami znajomi, którzy są w Egipcie po raz pierwszy, nie mają odpowiednio masek do snorkelingu, gdzie kupić maski i ile kosztują?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, czy jest łagodne i bezpieczne wejście do morza? Dziecko ma 4 lata.
12 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, czy po przylocie do Hurghady można dojechać do Dutik, bo na stronie lotniska jest napisane, że znajduje się ono tylko w strefie odlotów.
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
Wielkie pozdrowienia dla wszystkich, apeluję do turystów, którzy odpoczywali w tym hotelu, wraz z mężem planujemy tam niedługo odpocząć, ale niestety nie znaleźliśmy wszystkich informacji w Internecie, więc cała nadzieja jest na Was! (jeśli tak, czy jest płatny, czy nie i ile wynosi w przybliżeniu)? 2. czy w hotelu jest podgrzewany basen (otwarty lub nieczynny) 3. czy w hotelu jest dyskoteka? w porze lunchu i kolacji)? .Czy ktoś pojechał do hotelu z firmy Coral, jeśli tak, to czy przewodnik jest normalny?
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Jedziemy do tego hotelu po raz pierwszy. Odpowiedni dla nurków Czy na miejscu jest klub nurkowy???
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
KTO BYŁ W HOTELU I KTO TUTAJ JEDZIE, KTÓRE CIAŁO LEPIEJ ZABRAĆ I JAKIE POKOJE?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 27 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już