Pharaoh Egypt 4*– Opinie

EgiptKair
1
Ocena 7.010
na podstawie
1 opinie
9.0 Numer
8.0 Usługa
9.0 Czystość
Położony w centrum Kairu, blisko dworca kolejowego i dyplomatycznej dzielnicy Cairo Mohandesseen.Więcej →
аватар Keruna
 •  podróżował 14 lat wstecz
Hotel jest naprawdę poł oż ony w centrum miasta, a to duż y plus, ponieważ miasto jest bardzo duż e. Metro jest naprawdę daleko. Ale metro w Kairze jest generalnie sł abo rozwinię te, ale taksó wek jest duż o, wię c nie ma problemó w z poruszaniem się . … Już ▾ Hotel jest naprawdę poł oż ony w centrum miasta, a to duż y plus, ponieważ miasto jest bardzo duż e. Metro jest naprawdę daleko. Ale metro w Kairze jest generalnie sł abo rozwinię te, ale taksó wek jest duż o, wię c nie ma problemó w z poruszaniem się .
Ró ż ne ź ró dł a są mylone w zeznaniach, czy ten hotel ma cztery, czy trzy gwiazdki. Na pewno nie dał bym mu wię cej niż trzy. Wł aś ciwie dał bym mu dwie gwiazdki.
Pokoje są brudne, meble odrapane - bardzo przypominał y mi hotele z czasó w sowieckich gdzieś na prowincji.
Telewizor jest dostę pny, ale pokazuje kilka kanał ó w lokalnych.
Nie dotarliś my do basenu na dachu, ale nie chciał bym w nim pł ywać . Ogó lnie Kair to bardzo brudne miasto, a hotel nie sprawia wraż enia czystoś ci.
Okna naszego pokoju wychodził y gdzieś w niszę , ulicy nie był o widać . Jeś li wię c interesuje Cię widok z okna - sprawdź , doką d trafiają Twoje okna. I rozejrzyj się bardzo uważ nie. Sprawdź , czy masz balkon i czy na balkonie jest jakieś urzą dzenie przemysł owe, któ re moż e wł ą czyć się o wpó ł do szó stej rano i gł oś no brzę czeć .
Miasto ś mierdzi spalinami, cią gle wiszą cą mgieł ką po spaleniu. Dlatego nie moż esz otworzyć okien, w przeciwnym razie się udusisz. Klimatyzator brzę czy, wię c nie moż na z nim spać , lepiej wł ą czyć go wcześ niej i wył ą czyć przed pó jś ciem spać .
Ciepł a woda był a zawsze dostę pna bez przerwy.
Ś niadanie w hotelu jest cał kiem przyzwoite, przynajmniej moż na zjeś ć i nikt nie zachorował .
Вид из города Номер
аватар nagira
 •  podróżował 14 lat wstecz
Ocena 7.0
Po trzech dniach w hotelu o tej samej liczbie gwiazdek o nazwie Pharaon Doki, ten wydawał mi się rajem : )) Obsł uga nie jest nachalna, skromni chł opcy ze spuszczonymi oczami na podł ogę wnieś li porzą dek do pokoju. Pokó j był normalny, prysznic-toaleta-bidet dział ał a, telewizor, telefon, lodó wka też dział ał a, był balkon, ale wszedł do niszy (jak już wspomniano w poprzednim przeglą dzie), no có ż , kawał ek ś wiatł a- wstał o sł oń ce (i hał as też : ) Nie dostał em się na basen na dachu, cel wycieczki był inny. … Już ▾ Po trzech dniach w hotelu o tej samej liczbie gwiazdek o nazwie Pharaon Doki, ten wydawał mi się rajem : ))
Obsł uga nie jest nachalna, skromni chł opcy ze spuszczonymi oczami na podł ogę wnieś li porzą dek do pokoju.
Pokó j był normalny, prysznic-toaleta-bidet dział ał a, telewizor, telefon, lodó wka też dział ał a, był balkon, ale wszedł do niszy (jak już wspomniano w poprzednim przeglą dzie), no có ż , kawał ek ś wiatł a- wstał o sł oń ce (i hał as też : )
Nie dostał em się na basen na dachu, cel wycieczki był inny.
Dla turysty, któ ry przyjechał zobaczyć zabytki Kairu, hotel jest odpowiedni ze wzglę du na cenę i jakoś ć , czujesz się spokojny i bezpieczny.
Jeś li hotel zostanie wybrany tylko jako miejsce, w któ rym moż na wzią ć prysznic, spać i lekko zjeś ć , to moż na tam zostać .
вход на балкон номер номер


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Rzeźba Wielkiego Sfinksa
Ocena 9.6
Egipt, Kair
Architektura, Fabula, Pomniki i pomniki
Piramidy w Gizie
Ocena 8.9
Egipt, Kair
Architektura, Fabula
Muzeum Egipskie w Kairze
Ocena 9.0
Egipt, Kair
Fabula, Muzea

Położony w centrum Kairu, blisko dworca kolejowego i dyplomatycznej dzielnicy Cairo Mohandesseen.

Lokalizacja Hotel Pharaoh Egypt znajduje się 17 km od Międzynarodowego Lotniska, 4 km od stacji kolejowej, 10 km od słynnych terenów wystawowych i 12 km od słynnych piramid.
W hotelu

- Całodobowa obsługa pokoju

- czyszczenie na sucho

- klub sportowy (siłownia, sauna, łaźnie parowe, masaże)

- salon piękności

- restauracja

- 24-godzinna recepcja

- całodobowy kantor

- Biuro podróży

- Wypożyczyć auto

- basen z widokiem na piramidy

Opis pokoi

Hotel Faraon Egypt oferuje 140 pokoi, w tym 23 apartamenty. Pokoje dla niepalących.

W pokojach

- klimatyzator

- telewizja kablowa i satelitarna

- telefon międzynarodowy

Adres 11 Ahmed Orabi St., Sphinx Sq., Mohandessin, Giza, Kair, Egipt Kod pocztowy: 12411 Tel: + (202) 345-9611/31 + (202) 347-1619 / 28 / 29 +(202) 347-4266 / 196 Faks: + (202) 302-3480 + (202) 302-5933
Stronie internetowej: Pharaoh Egypt
FAQ