Pytania o BawarskiWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Bawarski
Dzień dobry przyjaciele! Moje pytanie brzmi, ile pięter jest w budynkach? Która podłoga jest bardziej sucha i bez pluskiew? Gdzie najlepiej się zatrzymać? Doświadczonych podróżników proszę o poradę... Z góry dziękuję.
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam. Powiedz mi, czy w tym hotelu jest restauracja, w której rano i przez cały dzień można zjeść nad oceanem z widokiem? Jak w Melii i Grand bahia princec bavaro. I powiedz mi więcej, jak się zameldować ze 100% szansą, że będzie widok na ocean? Jednocześnie, bez przepłacania za bilet, czy przy odprawie można zostawić herbatę? Kto stanął w obliczu akcji. A może ktoś, kto tam pracuje, jest gotów zapłacić dodatkowo po przyjeździe w okolicy 50 USD za 2 pary.
10 lat wstecz  •  3 abonent 9 odpowiedzi
Powiedz mi, jaka jest różnica między bavaro, premier i punta cana? Co jest lepsze?
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Sobiraemsja poexatj v Dominikanu, predlozili otelj Bahia Principe i Bahia Esmeralda. Kakoj otelj vibratj i v cem raznica?zaranee Spasibo za pomosj!
11 lat wstecz  •  3 abonent 9 odpowiedzi
Biuro podróży oferuje ten hotel, ale może jest o sto lepszych... Chcę hotel bez dzieci, z importowanym alkoholem tylko w clusive, dyskoteka, cokolwiek, morze jest dobre... Pokoje najlepiej z jacuzzi na balkonie, co byś doradził?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Wzięliśmy vouchery do Iberostar Punta Cana 5 * czy jest to możliwe na miejscu za dodatkową opłatą. opłata (w jakiej wysokości) za zorganizowanie odprawy w Iberostar Bavaro? 300 USD różnicy w przypadku rezerwacji online.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
A ja też słyszałem, że trzeba wziąć przejściówkę czy lepiej ją tam kupić?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy napoje są darmowe, czy płatne w restauracjach a la carte?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Dzień dobry, wieczór, rano wszystkim. Jedziemy po raz pierwszy na Dominikanę, pokoje Honeymoon Spa Suite, można dowiedzieć się: 1. żona wyjęła mózg suszarką do włosów, trzeba wziąć lub zjeść w pokoju; 2. Czy są gniazdka euro; 3. Czy zabierasz maskę, płetwy, fajkę, czy te drobiazgi są objęte usługą? 4. A co z Internetem, gdzie jest WI-FI? 4. Gdzie znajdują się te liczby i co ogólnie można o nich powiedzieć. Jedziemy w listopadzie.
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Sądząc po zdjęciu, tuż za bojami na plaży są łodzie. Czy jest to wzdłuż całej plaży związane z tym hotelem, czy taka jest sytuacja?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Tu w recenzjach pisali o pokojach na parterze, z dostępem do własnych basenów, ogrodów, ktoś ma jacuzzi na balkonie, a ktoś ma pokój, powiedz nam jakie pokoje? Który numer jest inny, a który polecasz?
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Jeżdżę do tego hotelu od 11 stycznia. Może lepiej wziąć domek?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 19 odpowiedzi
Nasz ma 4 lata, lata w grudniu.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Ile pobierają przy zameldowaniu hotele na DOMINIKANIE, kaucja?
12 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Jak tam teraz odpoczynek Według opinii osób, które były tam wcześniej (1-1,5 roku temu), są niegrzeczni i nie sprzątają pokoi.
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Kto odpoczywał w Apartamencie Panoramicznym, podobał Ci się i gdzie się znajdują?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
czy warto przepłacać za klub premium, chcieli kupić apartament panoramiczny
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry! Powiedz mi, czy hotel zapewnia specjalne pokoje i mini upominek (jak w innych hotelach) dla nowożeńców? Czy to dobre miejsce na miesiąc miodowy? Z poważaniem, Aniu.
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Który hotel wybrać Bavaro Princess czy Barcelo Bavaro Palace Deluxe Jeździmy razem z mężem, chcemy dobrego czystego morza, plaży, zieleni i oczywiście obsługi.
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Cześć! Powiedz mi proszę?! jedziemy do tego hotelu w sierpniu, czytamy wiele recenzji i wygląda na to, że na Dominikanie jest kilka pozaeuropejskich gniazdek i trzeba wziąć przejściówki. Proszę mi powiedzieć, jeśli tak, jakie one są? Dziękuję za odpowiedź.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jak wyprasować ubrania? Jak naładować telefon?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Idę z córką (9 lat). Co powiesz na wakacje dla dzieci. W jakim języku rozmawiają z dziećmi u dzieci. Klub. Czy mam dziecko po rosyjsku. Czy dzieci pływają w oceanie?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jeśli podróżujemy z dwójką dorosłych dzieci (13 i 19 lat), czy można wziąć pokój rodzinny lub dwa dwójki??? Operator powiedział nam, że nie może zagwarantować, że będziemy zakwaterowani z tak dużymi dziećmi w rodzinie. Osiedlają się tylko z małymi.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
są hotele barcelo bavaro palace lux i jest barcelo bavaro palace (t) lux
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Planujemy z mężem wycieczkę na Dominikanę od 2 do 13 stycznia, nocleg w hotelu Be Live Grand Bavaro 5* (ex.Oasis). Powiedz mi jaki to hotel, w przeciwnym razie piszą różne rzeczy i trochę w to wątpię.. Oferujemy pełne posiłki, czy warto jeść w hotelu, czy lepiej zjeść na zewnątrz? A co z pogodą w styczniu? Dzięki
13 lat wstecz  •  2 abonent 7 odpowiedzi
Pokaż więcej »