Pytanie o Niemcy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
245 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie

Powiązane pytanie «Dokumenty i granice»
Jak mogę uzyskać wizę Schengen
Jestem studentem, chcę przyjechać latem, jak otworzyć wizę do Niemiec bez zaproszenia? Może powinieneś skontaktować się z biurem podróży, ale nie wiem, czy świadczy takie usługi (otwieranie wizy, sprzedaż biletów autobusowych do Niemiec)? Jaki jest najlepszy sposób na zrobienie tego, proszę powiedz mi!
Tłumaczone automatycznie z języka rosyjskiego. Zobacz oryginał
Subskrybuj
1 abonent  • zapytał 2008-04-0116 lat wstecz
Odpowiedzi  •  2
аватар vita22
Bardzo trudno będzie uzyskać wizę bez zaproszenia, oczywiście możesz skontaktować się z biurem podróży, ale żadne biuro podróży nie da Ci 100% gwarancji, że wiza zostanie dla Ciebie otwarta, lepiej skontaktować się z Konsulat Niemiec bezpośrednio, wszystko dokładnie opowie i jakie dokumenty będą potrzebne! Powodzenia!
аватар Black_angel
Jeśli masz zamiar odwiedzić, to dlaczego nie zadzwonisz do tych znajomych i nie poprosisz ich o przesłanie zaproszenia. Nie możesz się tam dostać bez tego. Ledwo mnie wpuszczają z zaproszeniem, a potem przynoszę kilka dokumentów, listów, zdjęć z Niemcami, do których idę. Ambasada niemiecka jest bardzo paskudna, bardzo się boją, że nasi ludzie tam nie zostaną. Za pośrednictwem biura podróży myślę, że dla studenta będzie to trochę drogie. Ale wtedy pójście w ten sposób ma sens i będziesz miał napięty harmonogram, dużo wycieczek. Powodzenia!!! Niemcy -
awatara
Odpowiedz na inne pytania dotyczące Niemcy
Dodaj zdjęcie
Ładowanie...
Zdjęcie przesłane
×
Wszystkie pytania
ZEA
już