Pytania o MonachiumWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Monachium
Dzień dobry. Planujemy jechać z Monachium do Neuschwanstein. Jesteśmy 4 osoby, planujemy kupić bilet bawarski, ale jest on ważny w dni powszednie od 9-00. Pociąg do Essen odjeżdża o godzinie 8-53, tj. potrzebujemy 7 minut na przejazd na jednym bilecie. Pytanie brzmi – na którą stację trzeba kupić bilet jednorazowy, żeby wtedy bawarski był już ważny?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy mogę (czy) zarezerwować bilety online z wyprzedzeniem? Czy są jakieś zniżki na bawarski bilet do tych zamków? Proszę o kilka dobrych rad dla tych, którzy podróżowali samotnie...
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
W Niemczech obowiązują preferencyjne ceny na transport publiczny, np. dla osób starszych (powyżej 65 lat) i niepełnosprawnych. Czy turysta zagraniczny może skorzystać z takiego benefitu? Jeśli tak, czy jest coś jeszcze do zrobienia?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pierwszy raz jadę do Monachium i Niemiec w ogóle.Nie mogę kupić przewodnika, więc nic nie wiem o Monachium (poza tym, że jest to stolica Bawarii).Chciałbym zapytać doświadczonych podróżników Słyszałem, że okolice Monachium są niezwykłej urody? Gdzie radziłbyś zdecydowanie się wybrać i co musisz zobaczyć. W Monachium będę tylko 7 dni, w tym czasie możesz przykuć swoją uwagę. Zamieszkam w hotelu "Hotelissimo Haberstok" 3*, czy ktoś mieszkał w tym hotelu?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź