Pytania o HajnanBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Hajnan
4 roku wstecz  •  8 subskrybenci 14 odpowiedzi
Powiedz mi, co mam zrobić, za pierwszym razem jest rozbieżność z trasą i faktycznie mam. Przewoźnik odwołał lot od godziny 17.40. o 10.40 następnego dnia. Co organizator wycieczki powiedział mi o tej zmianie dwa dni przed wyjazdem, chociaż posiadał informacje przez 3 tygodnie. Termin został ogłoszony ustnie, nie został określony w umowie (wczesna rezerwacja z 3 miesięcznym wyprzedzeniem). Okazuje się, że tracimy 1,5 dnia, meldujemy się w hotelu około 4 rano, rozliczamy się według wyliczeń i opinii turystów wcześniej niż ten sam lot.. Organizator wycieczek zaczął mnie zapewniać, że 04 rano jest uważana za noc. .. Powiedzieli, że jeśli dokonają przeliczenia, to dyskrecja. Nie będziemy mogli wtedy zameldować się wcześniej niż 12 dni z 2,5-letnim dzieckiem. Nieprzyjemnie jest uświadomić sobie, że dzień został zabrany + wczesny wyjazd to też minus.Podziel się swoimi doświadczeniami, jak być i działać poprawnie. Dzięki
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
odpoczywaliśmy na wyspie Hainan, wszystko było w porządku, dopóki nie zostaliśmy zmuszeni do dołączenia do klubu całorocznego oaza, przy podpisywaniu umowy wiele obiecywano, ale po tym, jak okazało się, że wszystko, co zostało powiedziane, a nie napisane, nie dotyczy sprawy, jak zwrócić jednocześnie zaliczkę (3150 euro) przedstawiciele firmy dzwonią codziennie z prośbą o dopłatę pozostałej kwoty (14 773 euro) w celu sprzedaży członkostwa w przyszłości i zwrotu pieniędzy. Ludzie mówią mi, co mam robić???
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chciałbym wiedzieć, jak niezawodny jest ten hotel, jak traktują turystów?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi