Pytania o Święty WłasWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Święty Włas
Witam, chcę tu pojechać z dzieckiem 1,5 roku. Czy hotel posiada stolik dla dzieci i co zawiera? Czy w zwykłym pokoju jest czajnik?
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy Twój hotel jest przyjazny zwierzętom? Chcemy odpocząć od 13 do 15 sierpnia w St. Vlas, jesteśmy 4 z psem
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wybrałem ten rok.Ciekawe są recenzje.Trzeba dodać go do listy tutaj.
10 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Może ktoś zna powód.
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
jedziemy w lipcu 2013, ale nie znalazłem żadnych opinii. Kto był w tym kompleksie, podziel się wrażeniami! Proszę...
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Latamy z Białorusi do Bułgarii. wybierz hotel. jakieś opinie na temat noclegu dla 3 osób dorosłych i 2 dzieci w tym hotelu? z góry dzięki za wszelkie informacje
11 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Idę odpocząć z dzieckiem w wieku 9 lat, nie znalazłem żadnych opinii o tym hotelu. Chciałabym zasięgnąć informacji, jakie są tam warunki dla rodzin z dziećmi.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dobry dzień! Jadę pierwszy raz z dzieckiem 2 lata... Polecasz ten hotel czy szukasz czegoś innego?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
witam...zajrzeliśmy do Państwa hotelu w internecie i bardzo nam się podobało...a święta nie są złe... Interesuje nas okres od 7 sierpnia do 17 sierpnia.. pokój 2 osobowy + dziecko 3 lata. Pokój z kuchnią i kuchenką gazową, skoro dziecko nie zjada wszystkiego i musi dla niego gotować... Jaki jest koszt pokoju? potrzebujemy około 40-45 euro dziennie. napisz więcej o plaży... bardzo dziękuję... Czekam na odpowiedź
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Co za plaża, ilu ludzi.
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Według opisów wydawało się to całkiem przyzwoite, ale nigdzie nie znalazłem ani jednej recenzji. Czy warto rezerwować ten konkretny hotel w St. Vlas? Chcę ciszy i czystego wolnego kawałka plaży. Dziękuję, jeśli masz jakąkolwiek radę. Wiktoria
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi