Pytania o SozopolWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Sozopol
3 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Proszę podać dane kontaktowe hotelu. E-mail, telefon itp. Do komunikacji.
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dlaczego nie ma recenzji?
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Przeczytałem jedną recenzję z 2013 roku, która mówi, że są pokoje klasy ekonomicznej, które nie mają toalety i łazienki, a ten znajduje się na korytarzu kilka kroków od pokoju.
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
Ile będzie kosztował pokój dwuosobowy od 1 do 10 września w hotelu Rishli w Sozopolu?
9 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Przyjaciele, witajcie. Do Sozopola jadę w sierpniu z żoną i dwójką dzieci (rok i pięć). Dlatego przyjmujemy tylko śniadania, pojawiło się pytanie - ile jest w przybliżeniu wymaganej ilości jedzenia na dzień? I jeszcze jedno pytanie - powiedz mi, jak jest teraz w Sozopolu - trochę niepokojące są wieści z Turcji i Egiptu. Dzięki.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Poszukujemy hotelu (domu prywatnego) w spokojnym miejscu poza miastem. Pożądany widok na morze, w pobliżu lasu!
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry. Proszę powiedzieć, z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać odpowiedzi na szereg pytań. Chcemy jechać 30 sierpnia. Dzięki. PS [email protected]
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Witajcie drodzy podróżnicy :) Proszę o radę w wyborze willi / pensjonatu w Sozopolu, jesteśmy dwojgiem dorosłych i dwójką dzieci, 4 lata i niemowlę. Jedziemy do Sozopola, chcemy tam odwiedzić. Terminy - koniec sierpnia, początek września, budżet do 1000 euro na 7 nocy. Bez jedzenia, ale trzeba mieć kuchnię z kuchenką, nie potrzebujemy mikrofali, częściowo ugotuję. Najlepiej niezbyt daleko do plaży, będziemy z wózkiem, a najlepiej wydzieloną częścią do spania dla rodziców, żeby nie wszyscy byli w tym samym pokoju. Rozważamy wille, pensjonaty, niedrogie hotele. Dziękuję za uwagę:)
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
dwoje dorosłych i starsze dziecko 10 lat młodsze 1 rok 2 miesiące
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Podziel się wrażeniami na temat hotelu „Sineva” 3*. Odpoczywaliśmy w "Elenie" przez sześć lat, ale w tym roku nie mieliśmy czasu na wykupienie wycieczki. Kupiliśmy pokój z widokiem na morze w Sinevie, boję się być zawiedziony. Dzięki. Tatiana
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Kto odpoczywał? Napisz, jak Ci się podoba?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Zainteresowany tym hotelem. Pytanie jest dręczące: czy bezpłatne umieszczenie dziecka w wieku 2,5 roku oznacza, że ​​śpi on w łóżku rodziców, czy też w pokoju jest dodatkowa „sofa”? Sądząc po zdjęciu, są pokoje z sofą (z bezpośrednim balkonem) i bez niej (z okrągłym balkonem). A skąd wiesz, gdzie zostaną umieszczone?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Odpoczniemy w Willi Kompas.
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Przepraszam, nie mogę się w żaden sposób zalogować na swoje konto Agencja twierdzi, że w Sozopolu jest tylko jeden hotel Calisto Ale w 2011 roku moi znajomi zarezerwowali też wycieczkę do Sozopola w Hotelu Coral Piękny hotel nad morzem był prezentowany w agencji i na satelitach, z dobrymi recenzjami .Kiedy przyjechali, wylądowali w zupełnie innym hotelu /dużo gorszym/daleko od morza, bez basenu itp. Okazało się, że są trzy hotele Coral w Sozopol. A dwa z trzech hoteli wykorzystały zdjęcia i charakterystykę trzeciego hotelu Coral /najpiękniejszego i dobrego/. W tym roku biura podróży reprezentują trzy różne hotele Coral i zamieszanie się skończyło.Ale wakacje moich znajomych były zrujnowane.Więc ja pomyśl, ile hoteli Calisto i do którego możemy się dostać? Agencja naprawdę nic nie wie. Zdjęcia na wszystkich stronach są takie same, ale na mapie hotel ma różne adresy!
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Na mapie widać dwa hotele.Jeden w centrum miasta przy ulicy Mira, a drugi gdzieś na ulicy Rospotama.A agencje podają różne nazwy "Calisto" i "Calysto".Będę bardzo wdzięczny za pomoc.Bułgaria i ta niepewność z hotelem jest alarmujący.Dziękuję.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi proszę, czym jest Villa Apollo w Sozopolu? Zarezerwowałem inny hotel, ale nie było miejsc na odpowiedni termin, zaoferowali ten. Nigdzie nie mogę znaleźć recenzji.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Im wygodniej i opłaca się płacić. Dlaczego wielu pisze o wymiennikach, czy nie można kupić Lyova w Moskwie i jechać z nimi? Czy to nie jest korzystne?
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 27 odpowiedzi
Gdzie jest najtańsze miejsce do rezerwacji biletów?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
cześć Wybierz jeden z 3 hoteli: Coral (nowe miasto), Fjord i St.Nicola. Proszę odpowiedz kto tam był, czy łóżka są tam wygodne? W zeszłym roku wybraliśmy hotel w Obzorze, przez co nie mieliśmy wystarczająco dużo snu z powodu zbyt miękkich materacy
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
zarezerwowałem hotel, ale nie ma recenzji?
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Piszą, że konstrukcja obok psuje widok z okna. W jakim stopniu przeszkadza iz jakiego typu pomieszczeń (A, B, C) jest widoczny?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Аушкиии... Ответьте, кто знает. Мы хотим в Срзополь во "Фьордд" .Нас 3 взрослых и один детенок 5-ти лет. Нас разместят в одну комнату или как?
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jak pokoje, jedzenie itp =)
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
co trzeba ze sobą zabrać, może czegoś brakuje w hotelu?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Odpoczniemy w hotelu "Rozgwiazda". Mówią, że około 2 lata temu dokonano gruntownego remontu. Chciałabym poznać opinie tych, którzy odpoczywali w tym hotelu przez ostatnie 2-3 lata. Dziel się pozytywnymi i negatywnymi doświadczeniami. Z góry dziękuję.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Pokaż więcej »