Pytania o PomorieWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Pomorie
Niewiele jest informacji na temat reszty z leczeniem w sanatoriach Pomorie.Które sanatoria w Bułgarii są lepsze dla astmatyków i do leczenia stawów? Odwiedziliśmy sanatorium w Pomorie 3 lata temu, ale pojechaliśmy z grupą z Burgas, a dokładnie z Sarafowa.Dostaliśmy dobre kuracje borowinowe. Teraz chcę pojechać do Bułgarii, a moja córka (ma 15 lat) oferuje Turcję. Pozdrowienia dla wszystkich z Kazachstanu. Z góry dziękujemy za pomocne wskazówki!
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Witam. Powiedz mi, kto wie - dla gości Św. Piotr i Paweł mogą korzystać z basenu, sauny, łaźni za darmo czy za opłatą? Przeczytałem, że z usług mogą korzystać Goście św. Piotra i Pawła. Masaże i leczenie - to zrozumiałe, za opłatą. Ale jak to wszystko inne???
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
W 2011 roku odpoczywaliśmy w Grand Hotelu Pomorie.Jest dobre centrum spa. Ten rok jest bardzo drogi. Czy korzystanie z niego jest bezpłatne czy płatne? Dzięki.
10 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Jedziemy na wakacje w Pomorie. Wybraliśmy ten hotel, ale nie jesteśmy pewni, czy są pokoje dwuosobowe z osobnymi łóżkami, to dla nas ważne.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Aby na leczenie było blisko kąpieli błotnej i nad morzem.
11 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Powiedz mi strony internetowe lub coś innego, gdzie możesz wynająć mieszkanie w klubie wakacyjnym Marina! Jedziemy od 11 czerwca do 3 lipca.
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Naszym zadaniem jest łączenie pożytecznego z przyjemnym. Starsza kobieta potrzebuje leczenia stawów błotem. A ja jestem z małym dzieckiem w wieku 2 lat: potrzebuję dobrej plaży i hotelu z basenem dla dzieci. Tych. warunek: 1) profesjonalna pielęgnacja, 2) doskonała plaża z piaskiem i dobrym brzegiem; 3) basen dla dzieci. Czy możemy to wszystko znaleźć w kurorcie Pomorie? Czytałem, że plaże w Pomorie są złe. Może lepiej zostać w Słonecznym Brzegu i codziennie jeździć do Pomorie na zabiegi? Proszę doradź. Może są inne ośrodki, które spełniają nasze warunki?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Idę 27.05.12. Czytałem w recenzjach, że ludzie musieli kupować patelnie, ponieważ. pokoju nie było i bez względu na to, jak poprosili personel, nic nie dali.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Nigdy nie byłem w Bułgarii Chcę jechać
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jak być traktowanym jak dzikus, czyli nie za pośrednictwem agencji? Być może? Mam nadzieję, że będzie taniej, jeśli mieszkasz u prywatnego właściciela?
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
wybrałem ze względu na dogodny wyjazd.. nie ma opisów nawet w biurze podróży... Mówią (lokalni rosyjscy mieszkańcy), że hotel jest w dzielnicy cygańskiej!.. Jak to poważnie i ogólnie twoje wrażenia???
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jak ci się podoba ten hotel i czy warto tam jechać?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jakie są dobre hotele w Pomoru
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Kto był w tym hotelu, powiedz czy jest odpowiedni dla dziecka, jakie warunki, jedzenie, plaża, dużo ludzi.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Apartament "SOLNA 33" znajduje się w nowoczesnym budynku z windą w starej części Pomorie, 100 m od centrum i 150 m od plaży. W pobliżu znajdują się sklepy i restauracje, centrum balneologiczne i kompleks rozrywkowy "Atrium", przystanek autobusowy do Burgas, Słoneczny Brzeg, park wodny. Mieszkanie składa się z 2 w pełni wyposażonych pokoi z aneksem kuchennym, klimatyzacją i tarasem, nocleg dla maksymalnie 5 osób. Wszystkie pytania do [email protected]
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jeśli masz informacje o hotelach z zabiegami i cenami, podziel się nimi!
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jakie USŁUGI i CENY (w euro) oferuje hotel na Nowy Rok. Od 28.12.2009 do 10.01.2010
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcemy jechać do Pomorie. Mówią, że to tanie i fajne. Prawda?
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź