Pytania o Św. Konstantyn i HelenaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Św. Konstantyn i Helena
Proszę mi powiedzieć, czy w samym mieście jest duży supermarket. Czy jest jakaś kuchnia? Gdzie można dostać tanie drinki?
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Powiedz nam proszę, kto ostatnio był u św. Konstantyna, w których restauracjach gotuje się pyszne jedzenie iw rozsądnych cenach. Dawno nie byliśmy w restauracjach w tym ośrodku.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Na zdjęciu schody do jadalni, jak w osobnym budynku, ale jak to naprawdę? Jakie przekąski są dostępne na terenie (w tym lody) w systemie All Inclusive Premium i gdzie dokładnie się one znajdują?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, w zeszłym roku odpoczywaliśmy w Greenway Club i był wspaniały masażysta - Dimcho Dimov. Czy to działa również w tym roku??
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
jak daleko jest przystanek do Warny od hotelu Geologist .... i jak dostać się na plażę, która znajduje się w centrum kurortu i jak dojechać do własnej plaży hotelowej Z góry dziękuję
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
I czy ktoś może mi powiedzieć, jak znaleźć plażę hotelu .... z góry dzięki?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
jeśli przyjedziemy do hotelu przed godziną 14.00, czy istnieje możliwość skorzystania z usług hotelu (restauracja, plaża) przed zameldowaniem? gdzie zostawić rzeczy? A także w dniu wymeldowania po godzinie 12.00?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, czy jest miejsce na spacery - nasyp, na przykład ulice miasta... A co jeszcze jest niezwykłe.. Lubimy spacerować i dużo badać.Dziękuję.
12 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Ogólnie, czy jest w hotelu i czy jest gdzieś w pobliżu? Wi-Fi
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Proszę powiedz mi wszystko o tym hotelu! ! !
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
daj radę - co dać dziecku ze sobą w drogę
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi