Pytania o EleniteWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Elenite
Witam, podróżuję z dzieckiem niepełnosprawnym na wózku inwalidzkim. Czy hotel i teren są przystosowane dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim? Dzięki.
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Podróżujemy z 3-letnim dzieckiem, od roku nie używaliśmy pieluch. Czy naprawdę trzeba biec do pokoju, aby iść z dzieckiem do toalety?
11 lat wstecz  •  4 abonent 12 odpowiedzi
Dzień dobry, proszę powiedz, ile kosztuje zaparkowanie samochodu na miejscu, a alternatywnie, czy może być bezpłatny parking?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
podróżujemy z dziećmi .. pomagamy w dokonaniu właściwego wyboru hotelu. dlatego na mapach ciężko się zdecydować.. na wieczorne dyskoteki dla dzieci i dobre restauracje (na śniadania. obiady), park wodny, wieczorne pokazy. Również plaża nie była daleko od hotelu.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 18 odpowiedzi
Pojechałem z całą rodziną i przeczytałem recenzje. Wstrząśnięty. Decydujemy, co robić. Powiedz tym, którzy już wrócili lub jeszcze odpoczywają. Dziękuję bardzo.
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Ho4iu vas sprositi, skoko stoit otdih v vashem otele na nedeliu, kakim obrazom do vas mojno dobratsa (avtobus, samoleot, poezd)i esli ot firmi, voobshem vseo 4to kasaetsa dobiranie, deneg, otdiha.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pierwszy raz lecę z dzieckiem na relaks - chciałem poznać opinię o jedzeniu w tym hotelu, o poprawie pokoju, terytorium, plaży? Przeczytałem poprzednie recenzje i byłem zdenerwowany - tam wszystko jest po prostu okropne!Czy wszystko jest takie złe, czy ...?
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Euro spada. Wydaje się, że jest dobry... na podróż. Ale która waluta jest bardziej lojalna w Bułgarii? Czy to nie ma znaczenia?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dlaczego wszyscy piszą „Villas Elenite 3*”, ale na stronie internetowej organizatora wycieczek TUI oferują „Villas Elenite 4*”. Nie widziałem ich nigdzie w recenzjach w kategorii 4 gwiazdek.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jedziemy w sierpniu cena taka sama.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Witam, czy ktoś wie, czy jest opłata parkingowa? Dzięki.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jedziemy do Zornicy z 5-letnim dzieckiem i nie możemy się zdecydować, czy wziąć AI czy obiadokolację... Opowiedz mi o aquaparku - ceny, usługi - karmią je na obiad za opłatą lub czy to możliwe bez ??? A pałac Aladyna - gdzie on w ogóle jest, jakie są ceny ?? Byłbym bardzo, bardzo wdzięczny za odpowiedzi.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry Powiedz mi, jak w hotelach z animacją dla dzieci, czy w basenie są zjeżdżalnie?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
1. Proszę powiedzieć, że do willi Elenite należą wille o wschodzie słońca i zachodzie słońca? 2. Czy leżaki na plaży w Elenite Villas są bezpłatne? 3. Czy są pokoje bez klimatyzacji?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 24 odpowiedź
Który hotel wybrać w Elenite? Po przeczytaniu wszystkich opinii o hotelach zacząłem wątpić w wybór kurortu Elenite, ale mój mąż nadal chce Elenite Royal Park POMOC W WYBORZE
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Czy w restauracji są krzesełka do karmienia dzieci Jedziemy w lipcu z dzieckiem - 2 lata Napisz kto z takimi dziećmi odpoczywał Jak tam jedzenie
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź