Sv. Nikola 3*– Opinie

1
Ocena 6.010
na podstawie
1 opinie
6.0 Numer
6.0 Usługa
8.0 Czystość
6.0 Odżywianie
7.0 Infrastruktura
Hotel Sveti Nikola to całkowicie odnowiony trzygwiazdkowy hotel położony u podnóża Gór Riła, w prestiżowym kurorcie zimowym Bułgarii - Borowcu. Hotel położony jest na rozległym trawniku stuletniego lasu iglastego ze wspaniałą panoramą północnych stoków pasma górskiego Riła. Odległość do centrum kurortu i kolejki gondolowej to ok. 2,5 km. Wspaniała atmosfera w połączeniu z wysokiej jakości obsługą gwarantują przyjemny i komfortowy pobyt dla gości hotelowych.Więcej →
аватар Len3942
 •  podróżował 10 lat wstecz
Ocena 6.0
Ok hotel, jeś li nie szukasz wad. Nie poczujesz specjalnego komfortu, ale jest wszystko, czego potrzebujesz: ł ó ż ko, ciepł a woda, mał y telewizor, darmowe Wi-Fi, wyż ywienie, bezpł atny dowó z do wycią gó w narciarskich. Wszelkie niedocią gnię cia pokrywa goś cinnoś ć wł aś cicieli i ludzi, któ rzy tam pracują . … Już ▾ Ok hotel, jeś li nie szukasz wad. Nie poczujesz specjalnego komfortu, ale jest wszystko, czego potrzebujesz: ł ó ż ko, ciepł a woda, mał y telewizor, darmowe Wi-Fi, wyż ywienie, bezpł atny dowó z do wycią gó w narciarskich. Wszelkie niedocią gnię cia pokrywa goś cinnoś ć wł aś cicieli i ludzi, któ rzy tam pracują . Masz i starasz się , aby Twoje wakacje był y lepsze.
Nie zapominajmy, ż e odpoczynek w tym hotelu jest tani, wię c to naturalne, ż e oszczę dnoś ci są odczuwalne we wszystkim. Ale za każ dy minus jest plus. Wieczorem nie ma bufetu, wczasowicze dostają standardową kolację a la carte ( to minus), ale muzyka na ż ywo i rano doś ć urozmaicony bufet (to plus): serwują dwa dodatki (kasza gryczana i wermiszel), duż y wybó r wę dlin, seró w, nabiał u, zawsze pyszne sł odyczy Jeś li nie chcesz brać obiadu w pakiecie, pomyś l o tym, ż e najbliż sza restauracja (kawiarnia) jest 1500 km od hotelu i bę dziesz musiał doliczyć kolejne 100 hrywien taksó wką do kosztu obiadu (od 100 UAH za osobę ).
Przypisuję też wady, ż e w pokoju nie ma suszarki do wł osó w i wieszakó w na ubrania, ale jak mi wyjaś nili, hotel dopiero niedawno został wykupiony i na wszystko brakuje pienię dzy. Ż yczę pomyś lnoś ci hotelowej, wię cej turystó w i osią gną ć.4 * za kilka lat.
Najważ niejsze, ż eby nie zapomnieć , ż e jemy dla reszty, a przyroda wokó ł hotelu jest po prostu super! Bardzo dobre trasy zaró wno dla począ tkują cych jak i profesjonalistó w.
вид из окна Ванна в Vip-номере


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Klasztor Riła
Ocena 9.0
Bułgaria, Borowiec
Architektura, Fabula, Muzea, religia

Отель Святой Никола – это полностью обновленный трехзвездочный отель, расположенный у подножия гор Рила, в престижном зимнем курорте Болгарии – Боровце. Отель размещается на большой лужайке векового хвойного леса с великолепной панорамой на северные склоны горной цепи Рила. Расстояние до центра курорта и гондольного подъемника – около 2,5 км. Замечательная атмосфера в сочетании с качественным сервисом гарантируют гостям отеля приятный и комфортный отдых.

W hotelu

Бесплатный транспорт до центрального подъемника и обратно по графику.

 • restauracja
 • kawiarnia/bar
 • otwarty basen
 • parking
 • bezpieczny
 • przechowalnia nart
Dla dzieci
 • Klub dziecięcy
Rozrywka i sport
 • sauna / łaźnia / łaźnia turecka
Opis pokoi

В отеле 20 стандартных двухместных номеров, 2 аппртамента и 2 VIP-апартамента (с сауной).

 • prysznic
 • mini bar
 • telewizja kablowa/satelitarna
 • telefon
 • internet wi-fi
 • balkon/taras
Telefony: 359 896 820 100
Stronie internetowej: Sv. Nikola
FAQ
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам. .
Какие возможности для детей есть в отеле?
Чтобы взрослые могли отдохнуть, детей каждый день развлекает детский клуб.